Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért zavar 18 évesen a halál?

Miért zavar 18 évesen a halál?

Figyelt kérdés
Miért zavar engem 18 évesen a halál? Folyton ezen gondolkodok hogy milyen rövid az élet és miért élünk?... Mostanában azon gondolkodok mi van hogy ha meghalnak a családtagjaim egyszer akkor mi lesz velem ?... Miért gondolkodok ilyen fiatalon ilyen dolgokon, hogy mi van ha elveszítek valakit, vagy felnövök és egyszer én is meghalok...Bevallom én is félek a haláltól, mint minden ember, de elég hülyeség ilyen fiatalon ilyeneken gondolkodnom nem ? Miért gondolkodhatok így ? Miért zavar hogy öregszem ?

2012. dec. 13. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
biztos tél van, elmúlás időszak. Majd továbblépsz. Szerintem ezeken mindenki gondolkodik olykor.
2012. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ezen folyton gondolkodok, sajnos nem időszakos... Jó lenne hogy ha velem egykorúak szintjén gondolkodnék (Nem magamat akarom fényezni) vagy elég lenne ha ilyenen nem törném a fejem...
2012. dec. 13. 21:37
 3/13 anonim ***** válasza:
a veled egykorúak szintjén gondolkodsz ... 40 év múlva már nem foglalkoztat (én tudom)
2012. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, én 12 évesen voltam ezzel elfoglalva, nyomasztott a dolog, meg amit leírtál.. Most is csak 16 vagyok, de most úgy vagyok vele, hogy elfogadtam. Ez van, nem tudok mit csinálni. És nem félek a haláltól.. :)
2012. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem is foglalkoztat és én még fiatalabb is vagyok! 16/F
2012. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
azért ne ferdíts nem minden ember fél a haláltól. én biztosan nem és még tudnék rakást.
2012. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egyszerűen fogadd el a tényeket! Az emberi élet, a múlandóság, stb. Ez van. Olvass töris könyveket. Rengeteg háború, járvány, betegségek, fertőzés miatt az emberi élet mennyire olcsónak számított. ahhoz képest manapság...
2012. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért élünk, hogy élvezzük és azért, hogy tegyünk (alkossunk) valamit. Mondjuk lehet, hogy hívő ember ként másképp látom. mindegy. Ha nekem ez eszembe jut, próbálom eltereli a gondolataimat mer' tudom, hogy szar kedvem lesz
2012. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Nem kell attól félni ez az élet rendje....

Gondolj arra, h véget érnek a földi szenvedéseid...és kezdődik valami új, valami más..

http://www.youtube.com/watch?v=2YAELr8R6OA

2012. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
14éves vagyok,ugyanez van. Mostanában sokszor hallani olyanokat,hogy fiataloknak egyszer csak leállt a szíve és kész. De ha állandóan ezen agyalsz,előbb-utóbb becsavarodsz...Ne gondolj a halálra,ha nincs rá okod,elég lesz 80évesen ezen agyalni.Foglald el magad valamivel,az segít.
2012. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!