Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a haverjaim azt mondják,...

Ha a haverjaim azt mondják, hogy tisztára bárni stinson vagyok az jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
piszkosul nem vágom hogy ki ez a fazon... remélem nem egy homokos! kérlek írjatok!!
2013. jan. 28. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egy idióta szereplő egy sorozatból de sokan szeretik :D szóval szerintem pozitív értelemben mondták rád bár nem biztos :D
2013. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


A sorozatban az egyik az öt főszereplő közül. A harmincas évei elején jár, majdnem mindig öltönyt hord, hatalmas nőcsábász, szereti az apakomplexusos lányokat, és szívesen osztja meg másokkal a (néha álszent) véleményét.

2013. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
OMG!!!! Azért ennyire kretén nem vagyok. Lehet hogy gyakran hordok öltönyt meg hogy szeretem a nőket és hogy szókimondó vagyok, de én nem viszem tulzásba!! azt hiszem....
2013. jan. 28. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:

" remélem nem egy homokos!" ... úgy mellesleg a színész az... :) de a sorozatban épp ellenkezőleg.


Egy "kissé" sznob élvhajhász nőcsábász. Nézz meg néhány részt az "így jártam anyátokkal"-ból és meglátod.

2013. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okay! köszi!
2013. jan. 31. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!