Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen igazságtalan az...

Miért ilyen igazságtalan az élet még ilyen helyzetekben is?

Figyelt kérdés
szakmunkás tanuló vagyok egy kis cégnél. azon töprengek miért nem tud a munkamegosztás egyenlő lenni legalább tanulók közt...nagyon el bírok fáradni munka végére. ma egy abc-ben láttam másik tanulókat mennyire semmitevőek, volt akik csak álldogáltak és beszélgettek, többi nagy nehezen söpört egyet-egyet és volt aki csak bámulta hogy szenvedünk a kapcsolók szerelésével a szűk kis helyen. és nem szólt rájuk senki hogy dolog van, munka van, csinálni kell valamit... én pedig már eggeltől: mentünk egy gyárba klímát tisztítani cipekedtem a cucokkal, létrát vinni ezt azt adni tenni venni utána egy abcben kapcsolókat voltunk szerelni (ahol láttam ezeket mennyire jó dolguk van) utána mentünk ki a közeli faluba megjavítani egy nagy hűtőberendezést ami ilyen több száz literes tartály, tehenekkel gazdálkodik a gazda. nem volt jó, újra átcsövezni az egészet szerelni csinálni amit mondanak egész nap! és még ebédidőm sem volt mert amint visszamentünk kellékekért egyből mentünk újra ki, hiába ebédszünet volt! egy fél szendvicset ettem egész nap ezek mellet. és így is fél 6 volt mikor elindultunk haza ahoz képest hogy 5ig van a munkaidő..és folyamatason ez megy,úgy el tudok fáradni és anyámék még nem is foglalkoznak vele ha mondom mi megy itt..miért nem lehet legalább a diákoknak igazságosabb, az egyiknek meg kell szakadni, míg mások egy klimatizált boltban elvannak egész nap..szép világ
2009. szept. 3. 00:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Látom többen írták milyen igazságtalan a világ. Hát nem. Persze gyakran az, de nem itt, nem ebben a helyzetben...

Több tanulás több meló --> Több tapasztalat, használhatóbb tudás --> Jobb fizetés, esély a magánvállalkozásra ahol aztán már a saját magad főnöke vagy.

Egy halva született baba, arra azt mondom igazságtalan a világ, de ez van. Erre viszont azt kell mondjam hogy így igazságos. Apám szokta volt mondani, hogy milyen sokan panaszkodnak hogy nem fizetik meg őket, meg nem kellenek sehol, de hol volt ez a panasz áradat amíg ugyanezek a srácok a suli mellé jártak sörözni miközben ő a padot koptatta? Hát azt mondom te se törődj velük, sörözzenek csak, később majd ők fognak panaszkodni.

2009. szept. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!