Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehetséges, h valaki törli...

Lehetséges, h valaki törli magát fb-ről, újraregisztrál, a közeli ismerőseit jelöli, és kirakja h kapcsolatban van, közben lehet h nincs barátja?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát biztos. mondjuk nem teljesen normális. És a közeliek tudják, hogy nincs barátja igazából? amúgy gondolom valami 13 évesről van szó.
2013. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

20 éves

lehetséges, hogy mindig megtalálja valami retardált, aztán ezért rakja ki?

fb-n elég sok retardált szokott írkálni minden gyökérséget

2013. febr. 2. 17:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát benne van a pakliban, de be lehet állítani, hogy ne írhassanak idegenek üzit.
2013. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Úgy tudom már nem lehetséges, h törölje bárki is magát, azt csak a fb teheti, ha megsért vmit.


Honnan tudod, h nincs barátja? De lehet az is, h ne zaklassák és azért tette.

2013. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok fent fb-n hogy kapcsolatban, közben nincs barátom, ezt az ismerőseim is tudják. Pont a fent említett retardáltak miatt van, aki ismer tudja hogy nincs barátom.:) Elég sok lány csinálja ezt, fiúknál nem olyan gyakori
2013. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez most új. Nem törölheted magad FB-ról?
2013. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
engem nem izgat amúgy, hogy a kiszemeltnek van-e barátja, úgysem hosszútávra tervezek
2013. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
dehogynem... fel kell függeszteni a fiókot, ami megszűnik, ha 14 napig nem lépsz be. googlebe rá lehet keresni
2013. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és ha van egy ilyen csaj, aki ilyet csinál, mit tesz, ha jön egy neki megfelelő srác?
2013. febr. 3. 09:59
 10/11 A kérdező kommentje:
aki ugye élőben szólítja le
2013. febr. 3. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!