Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van okom magamat hibáztatni a...

Van okom magamat hibáztatni a halála miatt?

Figyelt kérdés
a barátnőm öngyilkos lett és úgy érzem meg tudtam volna akadályozni ha jobban törődöm vele, nagyon jó barátnők egy suliba jártunk és sokat aludtunk egymásnál is és ő nagyon szeretett engem ,aztán mikor középiskolába mentünk már nem egy suliba jártunk és eltávolodtunk kicsit és nekem közben lett egy pasim és ezért nem töltöttünk olyan sok időt együtt és egyszer mondta is ,hogy nem hívott mert ott a barátom már vele vagyok mindig és tudtam ,hogy beteg (anorexia) de nem nagyon foglalkoztam vele depressziós is volt és azt hiszem ha jobban törődtem volna vele nem lett volna öngyilkos.
2013. febr. 7. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem a te hibád. Ne butáskodj...

Egyáltalán nem te vagy a hibás miatta.

Maximum azok, aki hagyták őt, hogy idáig eljusson (család).

Nem ismerem az életét így nem akarok itélkezni. De egy dologban biztos vagyok ígyis. TE NEM VAGY HIBÁS!

Tudom, hogy fáj és hiányzik neked, de te nem tehetsz róla.

2013. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem a te hibàd! Az anorexia nagyon sùlyos betegség, főleg a szövődményei okàn.

Legtöbbször nem is kérik a segítséget a betegek, így borzasztò nehéz észlelni a baj komolysàgàt.

Semmiképp nem a te hibàd !!! talàn csak az vehette volna èszre a jeleket, akivel egy hàztartàsban élt. Te semmit nem tehettél volna érte, ne okold magad!

Sajnàlom és őszinte részvétem.

2013. febr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne hibáztasd magad, nem vagy egyáltalán hibás, még ha úgy érzed, akkor sem.
2013. febr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poiu ***** válasza:
Nehéz segíteni és a közhidelemmel ellentétben barát, hozzátartozó nem tud segíteni. Szakember talán. Súlyos depressziósnak kezelés kell. Részvétem.
2013. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!