Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy jótékonysági bulin mennyi...

Egy jótékonysági bulin mennyi pénz jönne össze? Mennyit adományoznál?

Figyelt kérdés
Zalaszentgróton a műv. ház elötti téren szeretnék csinálni egy szabadtéri jótékonysági bulit. Ha eljönnétek, ti mennyit adományoznátok? És jó ötletnek tartjátok?
2009. szept. 5. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi zártkörű jótékonysági bulit csinálunk rendszeresen. Ott kb. 100 főre 500e Ft a buli bevétele. Tehát személyenként 5e Ft az az összeg, amit adnak. Ebben benne van mondjuk egy 2e Ft-os belépő is, tehát 3e Ft az átlag amit "pluszban" hozzátesznek.
2009. szept. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lehetőségeimhez mérten, amik most nem nagyon vannak. Fellépőként tudnék hozzájárulni egy bármilyen jótékonysági rendezvényhez, azt hiszem, volt is már benne részünk 10 éves éneklésem alatt. Általában mindenki lehetőségeihez mérten járul hozzá ilyenkor a közönségből, 500Ft-tól többtízezerig.
2009. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon függene attól a bevétel, hogy milyen célra szándékoztok felajánlani az összegyűjtött összeget.

Pl. ha beteg gyerekekről, elhagyott állatok megmentéséről,vagy játszótér építéséről van szó, természetesen a felsorolás sorrendjétől függetlenül, más és más lenne az összeg. Már a belépő is adomány, mert ilyen helyekre gazdagok ritkán járnak. A felajánlott összeg pedig a pénztárca vastagságától függene. Én nagyon sokat adnék, ha megtehetném!!

2009. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos 2-3 ezernél többet nem tudnék adni, mert nekünk is kevés van. Ha sok lenne, akkor 20-30at is adnék. vagy még többet!
2009. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Értem! A pénzt nem naon tudom hogy mire használnánk fel, azt hiszem a beteg gyerekekre, nem tom... De jó ötletnek tűnik a szabadtéri buli erre?
2009. szept. 5. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Pláne nem olyan hozzáállással, hogy "nem tudod mire kell a pénz". Előbb legyen cél, aztán lesz támogató. De ne támogatóhoz találj célt, mert belebuksz.


Szerintem a zártkörű támogatói "partik" a jók. Kell szervezni egy Valentin-bált, vagy egy szüreti bált, vagy egy Katalin-bált, vagy akármilyen egyéb apropójú "táncikás-kajás" bulit, és ott lehet gyűjtést szervezni.


Egy-egy szabadtéri rendezvénynek pont a szabadtéri jelleg a hátránya.

2009. szept. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én csak egy tagja vok ennek a bulinak, egy keszthyelyi gyerek rendezi az egészet...pontosan nem tudom mire használja
2009. szept. 6. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!