Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Ha igen, mit csinált?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. 14 év korkülönbséggel.

Mindennap szegény reggeltől este 6ig dolgozik.Mikor hazajön eszik, és utána bekapcsolja a gépet, és netezik vagy játszik.Utána nagoyn ritkán vagy nézünk egy filmet vagy megyünk aludni.ennyit vagyunk este együtt. De valahogy mégis zavar,hogy hazajön és evés után az első dolga az,hogy máris gépezik.Nem is az,hogy beszélgetnénk vagy valami semmi,pár szótváltunk és ennyi.Mostanában már nem is igyekszik haza sem hozzám, hanem ha 6korr végez inkább még marad húsz percet,(amit persze nem fizetnek ki,mert 6kor állítólag kiblokkol,de még marad pakolni,vagy valami) meg utána még elmegy boltba.Néha felhív,hogy menjek vele,néha meg ahelyett hogy hazajönne hozzám,még azt a kevés időt is elveszi tőlünk és inkább vásárolgat. Most már azt is kitalálta,hogyha lehet akkor még szombaton is bemegy melózni legalább öt órát, eddig persze nem lehetett, mert nem haladhatja meg az 50 órát,de most már hirtelen menni akar.(külföldön élünk,itt más a munkaidő hosszúsága)

Most már a 7végét is munkával akarja tölteni,nem azon van,hogy legalább a 7vége a milyénk legyen.Semmit nem csinálunk már együtt, a sex sem az igazi.Sőt ....olyan más...mindig mondja hogy mennyire szeret,de igazából azt érzem,hogy elhúzódik tőlem és mintha menekülne tőlem.

De mégis mindig azt mondja,hogy milyen jó,hogy itt vagyok vele stb.Csak olyan érdektelen.Próbálok neki teret adni,hogy hagyom hogy nyugodtan gépezzen, nem szólok érte,azért sem,hogy sose jön időbe hazahozzám,nem szólok semmiért,nem szekálom érte,nem állok neki.

Csak rosszul esik,hogy egésznap nem látom, és ahhoz képest,hogy együtt élünk nem is találkozunk és ha alkalom lehetne rá,akkor sem azon van,hanem inkább mással foglalkozik.



2013. jan. 30. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy picit azért mégis csak szekálnod kellene szerintem, ha magától nem veszi észre, hogy neked ez így nem jó.
2013. jan. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van valakije, vagy legalábbis megtetszett neki valaki más. Én próbálnék velel leülni és őszintén beszélgetni. A jó kapcsolat titka a komunikáció és a jó szex. Ha egyik sincs meg, akkor idővel nem fog működni.
2013. jan. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Nem egyszerű, de értem a kérdést.

Én a másik oldalon állok. Egy idős vagyok a feleségemmel, és volt egy 18 évvel fiatalabb szeretőm

A feleségem pont ezeket a tüneteket élte át, amiket te. Lógtam, hazudtam, ahol csak lehetett. Már annyira nyíltan csináltam, hogy természetesen megbuktam.

Ne érts félre, nem mondom, hogy nálatok is lenne harmadik!!!

A vége az lett, hogy sokat beszélgettünk, és mindketten beismertük, hogy mások a prioritások az életünkben, mint az elején. Jobban kell figyelnünk egymásra

A szex azóta sem olyan otthon. A szerető ízlésére formálódtam...

És mit ad a sors? Tegnap megbukott az asszony is

2013. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 winR ***** válasza:
Én nem feltétlenül arra gondolok, hogy lenne valakije. Hullámvölgyben van a kapcsolatotok. Sajnos láttam már ilyeneket, amik tönkre is mentek. Szinte teljesen ugyanezekkel a problémákkal. Nehéz eset. Gondolom nem tudtok leülni és megbeszélni a problémákat. Szerintem már ha a gépezést abbahagyná, sokat lendítene a kapcsolaton.
2013. jan. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!