Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi értelme van az O. Z. O. R....

Mi értelme van az O. Z. O. R. A. Fesztiválnak?

Figyelt kérdés

#O.Z.O.R.A.
2013. febr. 15. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Több ismerősöm járt oda, feszültség levezetőnek használták.

ezzel az erővel lehetne kérdezni, mi értelme van bármelyik fesztiválnak. Most lehet jönni "hogy jaj ez nem zene", mindenkinek mást jelent.

2013. febr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tehát valaki válaszol az eleve gúnyosan feltett kérdésedre,

és még szépen le is pontozod.

Ok nélküli utálat az van, látom...

Az értelme: az adott zenei stílus élvezői kikapcsolhatnak pár hétre-napra.

2013. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem értem hogy neked ebben mi volt a gúnyos.. én csak feltettem egy egyszerű kérdést hogy mi az értelme, mert néztem videokat és azt láttam hogy ilyen kreatív dolgokat készítenek. és nem tudtam hogy mi a lényege ennek a fesztiválnak. tényleg k_rvára gúnyos kérdés volt..
2013. febr. 15. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:
nézz meg youtube-on egy videót, és élvezd. a világ legjobb fesztiválja :) itthon :)))) remélem, idén végre kijutok, és a tavalyi gyász miatt még lesz sok sok OZORAAAA :) goa for life <3
2013. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!