Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van ennek a "kapcsolatnak"...

Van ennek a "kapcsolatnak" értelme?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki elvileg évek óta a legjobb barátnőm… Gyakorlatilag 5 ujjamon meg tudom számolni, hogy hányszor vigasztalt meg ha sírtam. Veszekedések során gyakran támadt nekem elég csúnya dolgokkal, amik szarul estek és én ilyennel sosem támadtam volna neki. Kioktatós típus, mostanában elég sok mindenre megjegyzést tesz. Mondhatni le se szarja a fejem, néha azt érzem, hogy csak azért vagyok neki, mert másnak nem mondhatja el a pasis dolgait, mivel csak én tudom az egész sztorit…

Hogy mondjam meg neki, hogy egyszerűen idegesítő amit csinál? Vagy hogy mondjam meg neki, hogy én ennek a barátságnak nem látom értelmét?

Nem értem, hogy miért csinálja ezt és nagyon ideges leszek tőle, mivel nem adtam rá neki okot.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?



2012. dec. 2. 12:16
 1/1 anonim válasza:
Menj oda hozzá, és ugyanezeket mondd el, amiket most leírtál. Mondd el neki, hogy úgy érzed, hogy csak azért vagy neki, hogy "lelki szemetesláda" legyél. Mivel kioktató típusa, készülj fel arra, hogy ebből vita lesz, ha közlöd vele. De attól nem kell megijedni. Vállad fel a konfliktust, és mondd el neki, amit érzel. Vagy elviseled, hogy ilyen veled. De én az elsőt választanám.
2012. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!