Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljunk? Esetleg lenne...

Mit csináljunk? Esetleg lenne értelme kihívni a rendőrséget?

Figyelt kérdés

Karácsony alkalmából ellepték a panelt a szomszéd rokonai akik történetesen romák.Jöttek Szlovákiából és Németországból is és egész nap ordít a cigány zene magyar és szlovák illetve még német nyelven is(!) Ha esetleg a zene megszűnik énekelnek ők.

Tegnap este is ugyan ez volt, majd másnap délelőtt elhallgattak,de most már megint rákezdenek és minél többet isznak annál agresszívabbak.A szomszéd család alapjában véve normális,főleg egy cigány családhoz képest, de most nem lehet velük szót érteni, már többször is próbálkoztunk.

A lépcsőházban sem lehet közlekedni mert mindig szembejön egy vagy rosszabbik esetben több és van amelyik inzultálja a lakókat is.

Sokan elmentek rokonokhoz (függetlenül a cigányok által kialakított helyzettől) ezért többségében csak drogosok és öregek maradtak a házban akiket nem érdekel,vagy nem tesznek ellene.(legalábbis nem tudok róla,hogy valakit zavarna rajtunk kívül)

A párom már szólt nekik,hogy kihívja a rendőrséget ha nem csendesednek el egy kicsit, na akkor csönd lett, majd fokozatosan egyre hangosabbak lettek ismét.Ekkor újra szólva lett nekik,ismét halkítottak,de már fenyegetőztek is mellé.

Az ajtón nem lehet kimenni mert ott táncolnak a folyosón,már amelyik még képes talpon maradni,hisz a többség már a földön fekszik illetve a lépcsőfordulókban is fellelhetőek.

Megközelítőleg olyan 40-50-en vannak, nem is férnek be a lakásba ezért vették igénybe az egész házat.

A rendőrség tenne valamit vagy inkább menjünk el valahová?(lenne hová menni,de azért mégis nehogy már miattuk el kelljen mennünk)



2012. dec. 25. 19:25
 1/2 anonim válasza:

Tanácsolnám, hogy hívd ki a rendőrséget, mert szerintem akkor észrevennék magukat egy kicsikét, de mivel cigányok, óva intelek a retorziótól... Hasonló helyzetben élek én is, felettem laknak és még egyszer sem mertem rájuk hívni a rendőröket, ugyanis találkoztam már az összevert, vérző főbérlőjükkel a lépcsőházban.. ha tehetitek, menjetek! Fogjátok fel úgy, mint egy vakációt! :/

Mindenesetre kellemes, nyugodt ünnepeket!

2012. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen,hívd ki a rendőrséget,ha egyáltalán tudnak segíteni és nem lesztek rasszisták.
2012. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!