Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van mostanában ennyi...

Miért van mostanában ennyi lúzer srác?

Figyelt kérdés

Leszögezem, hogy nem nézek le senkit azért, mert nem izmos, szűz, nem társasági, stb. Tehát a visszahúzódó srácokról van szó, de azokról, akik állandóan kérdéseket raknak ki és SEMMIT nem tesznek annak érdekében, hogy változzon az életük.


Én lány vagyok, de akkor sem értem, hogy mire jó ez a nyavalygás, roppant idegesítő, hogy mindennap minimum 2-3 kérdés szól arról, hogy mennyire hátrányos helyzetben vannak, mert ők nem beszélnek csúnyán, meg nem járnak edzeni, szüzek, stb. Csak én látom úgy,hogy nem a helyzetük, hanem a gondolkodásmódjuk szánalmas? Adott esetben nem az a ciki, hogy huszonX évesen szűz, hanem az, ahogy nyafog. Például arról, hogy nincsen normális lány, mindegyik k_rva, stb. A fullextrás csajok nyilván lepattintanak mindenkit szinte, nem az öntelt p.csáknál kellene próbálkozni, hanem a hozzájuk hasonlóakkal.


A másik része pedig azok a fiúk, akik az én korosztályomba tartoznak (20+) vagy tényleg nagydumás, társasági ÉS beképzelt, vagy az a tipikus lúzer, aki saját magát teszi azzá.


Sok normális hapsi is van, nem erre akarom kiélezni a dolgot.


Elsősorban fiúk válaszát várom, hogy MIÉRT csinálják ezt? Miért teszik magukat áldozat szerepbe?


2013. febr. 16. 11:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
81%

25 éves férfiként válaszolnék:


Nagyok az elvárások. Azok a férfiak, akik itt nyafognak nem kapják meg a bombacsajokat, de azért az átlagos kövérebb nőket elutasítják. Az igényeikkel vannak a gondok.

2013. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
34%
Feküdj le velük, és nem lesznek lúzerek. Ugye milyen egyszerű? De te is csak dumálni tudsz.
2013. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
29%
Egyszerűen van egy pont, amitől fogva nem érdemes küzdeni, mert örökké pofára esünk.
2013. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:

Elsővel egyetértek.



"Feküdj le velük, és nem lesznek lúzerek. Ugye milyen egyszerű? De te is csak dumálni tudsz."


Tehát azért lúzerek, mert szüzek. Látom, alaposan elolvastad, amit írtam és remekül megértetted. Ugorj neki még egyszer. Mi az, hogy csak dumálni tudok? Mit kéne tennem?

2013. febr. 16. 11:23
 5/64 anonim ***** válasza:
46%
Megfordult a világ... A pasiknak már semmi se jó. Lúzer alatt mit értesz? Hogy nem piál, nem drogozik, és nem veri át a csajokat? Sok amolyan lúzer pasi ismim van, de jobb velük lógni, mint az izmos, beképzelt, álmenőző srácokkal, akik csak a du.gásról beszélnek és olyanok mint az állatok, szánalmasak és közönségesek.Egy egyszerű "lúzer" srác is meg tud nevettetni és legalább értelmesen el lehet velük beszélgetni. A menőzök már elitták az agyukat, csak a sz.ex a téma, arra nem vagyok kíváncsi hol mikor stb... A rinyáló kisfiúk meg más kategória, még nem nőttek fel, de nem is fognak. Neveltetés kérdése és a megválasztott baráti kör hatásai... Bocsi, lány voltam, tapasztalatok.
2013. febr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Te is félreértetted.
2013. febr. 16. 11:25
 7/64 anonim válasza:
63%

Az igényekkel nagy baj van. Kicsi az önkritika, nagy az elvárásuk.

Könnyebb nyafogni is, mint elmenni nőzni és összeszedni valakit.

Sok tutyimutya szerintem alapból oylan típus, aki ilyen anyuci ekdvence, minden a feneke alá volt rakva és egyedül nem képes boldogulni.


A gyikon a sok vinnyogás szerintem ugyanattól a pár sráctól származhat.

Nekem vannak visszafogott, nem jóképű, nem izmos stb. barátaim, ismerőseim. Majdnem mindnek van, ha más nem volt barátnője, csak épp nincs.

A barátnőik persze nem bombanők, nem 10/10-es kifutóról épp lelépett álommacák, hanem szintén átlagos, vagy kis fölösleggel rendelkező, nem modellarcú, de nagyon kedves, aranyos lányok.

2013. febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
Rinyálás nélkül viseljük el vidáman, hogy ezer nő elutasít minket?
2013. febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
7%
Senki sem érti, ok. Akkor te is olyan értelmes vagy mint akiket éppen fikázol, és nem tudsz feltenni egy normális kérdést...
2013. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:

Rinyálás nélkül viseljük el vidáman, hogy ezer nő elutasít minket?


Na, erről beszélek. Igen, próbáld meg légyszi', hogy nem fakadsz sírva, ha elutasítanak. Ezer meg ezer nő van és te kétségbe esel, mert tizenhat elutasított? A világ legtermészetesebb dolga. Úgy érzem, hogy ez a generáció már nem tud küzdeni.

2013. febr. 16. 11:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!