Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék népszerű a...

Hogyan lehetnék népszerű a suliban?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok ilyen kérdés van de igazándiból egyik sem segít nekem. Szóval átlagosan nézek ki szerintem a cuccaim jók, pasim nincs sokan ismernek de mégsem vagyok népszerű. segítsetek légyszi! :D

2013. febr. 16. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Iskolába tanulni járnak, nem azért, hogy népszerüek legyenek. Nem kell foglalkozni azokkal, akik népszerüek, hidd el.
2013. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem kell kioktatás a kérdésemre válaszolj légyszives.
2013. febr. 16. 11:46
 3/6 anonim válasza:
Ahhoz hogy népszerű légy kell hogy legyen pénzed, jól nézz ki és legyél tehetséges, avagy tűnj ki valamivel. De egyébként véleményem szerint nem túl jó dolog, hogy ezen agyalsz... Vagy népszerű vagy, vagy nem. Te nem vagy az, a feltűnősködés pedig ciki. Ez van, törődj bele.
2013. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
népszerű voltam de kiközösítettek. :(
2013. febr. 18. 17:39
 5/6 anonim válasza:
Ha kiközösítettek akkor nézzél tükörb és gondolkozz el azon hogy mit rontottál el. -.-
2013. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A népszerűség receptje:

-legyenek jó ruháid de meg ne próbáld azt mondani hogy pl "jaj de sokat kellett könyörögnöm ezért a cipőért!" - csinálj úgy mintha az hogy menő cuccaid vannak tök természetes lenne

- legyen jó dumád, ha beszól valaki szólj vissza egy ezerszer jobb beszólással így semmisítsd meg az ellenségeidet, nem tudom hogy fiú vs. lány vagy, de ha lány vagy akkor inkább olyan intrikázósan válaszolj (pl. "Jaj megértem hogy ilyen ideges vagy, végülis veled nem foglalkoznak otthon..." - és ezt mond nagyon lágyan és lesajnálóan) ha fiú vagy akkor nagyon lazán szólj vissza de pls kerüld a rasszista és szexista beszólásokat mert ettől csak butábbnak és agresszívabbnak fogsz látszani (mint egy erőszakos majom)

- barátkozz a menőbbekkel de ne nyomulj rájuk látványosan hanem először csak pl köszönj nekik a folyosón vagy valami..

- tarts mindenkivel kapcsolatot minden barátoddal beszélj és ha mondjuk van valami ismerősöd az évfolyamról arra is írj rá dumáljatok, köszönj nekik is a folyosón beszélj velük néhány szót reggelente stb - élj társasági életet

- legyél valamiben különleges hogy felfigyeljenek rád! Legyél más mint a többiek (de ne úgy hogy az már furcsa vagy béna legyen) legyen egyedi a személységed (és ez lehetőleg ne abban nyilvánuljon meg hogy hülye cuccokat hordasz!)

-és persze a szerencse is fontos...

2015. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!