Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hajléktalan család! Az Erzsébe...

Hajléktalan család! Az Erzsébet K-né úti aluljáróban! Ki látta őket?

Figyelt kérdés
Apa, anya, kislány és a kutyája. Megpróbálnék nekik segíteni, de szükségem lenne pár infora,ezért meg kellene őket találnom. hajléktalanok lévén nem mindig ugyanott vannak. Szokta valaki látni őket? olyan adatra is szükségem lenne hogy ha igen,akkor az adott helyen eddig kb. Hányszor és mennyi idő alatt. Előre is köszönöm.
2009. szept. 8. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

én eléggé bizalmatlan vagyok a hajléktalanokkal.

Lehet, hogy azt látod, hogy család, apa-anya-gyerek-kutya(!), és közben meg semmi közük egymáshoz, csak így koldulnak jobban, amit majd a koldus-mafia elvesz tőlük.


de persze ettől függeltenül még lehet, hogy tényleg egy család és semmi közük hozzájuk

2009. szept. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na igen, én is hallottam már ilyenről. De abból gondolom, hogy nem azok, mert nem kéregettek,csak ültek a földön/lépcsőn. Meg ha ez egy "üzleti" dolog lenne szerintem forgalmasabb helyet választottak volna. De köszönöm!
2009. szept. 8. 14:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem làttam öket,szép hogy akarsz segiteni.Valoszinü visszafognak oda térni,abban az idöben amikor utoljàra làttad,nézz utàna!

Tuti nincsenek messze.Sok sikert!

2009. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha segíteni akarsz nekik, akkor javaslom, hogy pénzt ne adj, hanem kaját, ruhát, ha nagyon szeretsz segíteni, akkor a kajából se adj nekik egy hétre valót, mert elveszi tőlük a többi hajléktalan. Inkább akkor minden reggel egy napravalót, de ez csk ötlet.
2009. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
98%
És nekem sír a szám? Amikor ezt olvasva rá kell jönnöm,hogy vannak sokkal rosszabb helyzetben emberek!Azt,hogy egy alkoholista elcsezte az életét,és ezáltal hajléktalan lesz az az ő baja..de amikor gyereket látsz aki a nyomorúságból a kutyáját félti az számomra megrázó.Ilyenkor nem értem,hogy hol vannak a képviselők...én sem láttam őket,de ha tehetném segítenék nekik valahogy..
2009. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bizony én is egy "hisztis" napom után láttam őket és elszégyelltem magamat. Az a baj nincs túl sok pénzem,így max 1-2ruhát tudnék talán szerezni nekik. Kicsit nagyobban gondolkodom. Ha jutok valamire leírom ide, hátha érdekel valakit. :)
2009. szept. 8. 16:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ma már nem kell alkoholistának lenni, hogy valaki elveszítse a lakását. Naponta tesznek ki a bankok utcára csalásokat, mert munkahely hiányában pillanatnyilag nem tudták fizetni a lakás törlesztőrészleteit.

Tehát nem tudhatjuk, hogy a szóban forgó hajléktalan család nem becsületesen élő volt-e azelőtt. Nem kell mindenkit egyből elítélni.

2009. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!