Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket is idegesít, ha...

Titeket is idegesít, ha valaki örömében sír?

Figyelt kérdés
Lehet én vagyok érzéketlen, de ha valaki örül, akkor ne bőgjön, hanem örüljön...

#sír #örömében
2013. febr. 23. 20:58
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Meg a másik amitől falra mászok, ha valaki meghatódik. Mondog valami szépet vagy kedves vagyok, erre elkezd bőgni és annyira zavarba tud enegem ezzel hozni...
2013. febr. 23. 21:00
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
nem
2013. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

Jelzem előre, nem vagyok nő! :D


Engem kétszer ért ilyen élmény...


Mind a kétszer koncerten. Bár, ott a klasszikus zene okozta eufória volt, nem feltétlen az öröm. :D

2013. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
nem,örülök annak ha valaki boldog,és nem zavar ha nem bírja visszatartani a könnyeit,és igen,te vagy érzéketlen
2013. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, engem nem.
2013. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Könny = bánat

Mosoly = öröm


Vagyis nekem. Én pl nem tudnék elkezdeni bőgni, ha valami csodálatos dolog történne velem. Én akkor sírok ha bánat ér, ha öröm ér, akkor boldogan mosolygok.


Úgy látom ez akkor nagy hoba ezek szerint :D

2013. febr. 23. 21:20
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Még biztos túl fiatal vagy. :)


Én először akkor sírtam örömömben, mikor megtudtam hogy terhes vagyok. Aztán a szülés után is. Aztán mikor először felállt a kislányom. Aztán mikor a húgom esküvője volt... aztán... hú aztán utána már sokszor, és mint ÖRÖMÖMBEN. Akkor engem biztos bitófára kéne húzni! :D

2013. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"Vagyis nekem. Én pl nem tudnék elkezdeni bőgni, ha valami csodálatos dolog történne velem. Én akkor sírok ha bánat ér, ha öröm ér, akkor boldogan mosolygok."


- Az emberekkel az az egyik legnagyobb baj, hogy elvárják, mindenki úgy gondolkozzon, ahogy ő.

Mindez hatványozottan probléma akkor, amikor ilyen irreális az elvárás: egyáltalán nem ritka, hogy valaki örömében sír, amit azonban minden 0-nál magasabb érzelmi intelligánciájú ember meg tud különböztetni a bánattól való sírástól. A saját tapasztalatod cáfolja a "Könny = bánat / Mosoly = öröm " - féle priimitív leegyszerűsítést. Még talán érthető volna, ha a gyerekek hisztijét hozod fel, mert azt tényleg nem a bánat okozza, mégsem említed, de ugyanúgy cáfolja a felosztásodat.

2013. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Velem ilyesmi sosem fog történni, mert semminek sem tudok örülni. És igen, engem is idegesít.
2013. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!