Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket is idegesít, ha...

Titeket is idegesít, ha valaki örömében sír?

Figyelt kérdés
Lehet én vagyok érzéketlen, de ha valaki örül, akkor ne bőgjön, hanem örüljön...

#sír #örömében
2013. febr. 23. 20:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem, nekem ez közömbös. A sírás egy normális érzelmi reakció, amely az érzékenyebb embereknél gyakran előfordul erős érzelmek hatására, legyenek ezek akár pozitívak, akár negatívak. Én nem vagyok sírós típus, de nem zavar, ha más sír. Őt se zavarja az, ha én nem sírok, akkor meg? Kvittek vagyunk.
2013. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Engem még soha nem zavart, bár ritkán találkozok ilyennel.

Talán furcsa, de férfi vagyok, és a környezetemben én könnyezek leggyakrabban örömömben. Nem tudom, a sírás alatt pont mit értesz, néha könnyezem hangos nevetés közben, vagy, hogy konkrét példát mondjak, anime nézés közben néha meghatódok. Én biztosan nem idegesítek mást, mivel nem is látja senki, de szerintem ez amúgy sem rossz dolog. Sokkal jobb, mintha elfojtanánk érzéseinket. Szóval, ha nem valami rendkívüli állandó sírásról beszélsz, akkor határozottan nem a válaszom. Egyébként én örömkönnyek után is mindig jobban érzem magam. :)

2017. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!