Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket is idegesít, ha...

Titeket is idegesít, ha valaki örömében sír?

Figyelt kérdés
Lehet én vagyok érzéketlen, de ha valaki örül, akkor ne bőgjön, hanem örüljön...

#sír #örömében
2013. febr. 23. 20:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
24%
Engem egyáltalán a sírás is idegesit bármi legyen az oka.A Keresztes Ildikó féléktöl a falra tudnék mászni.Igaz a csaj nem egészen normális ez látszik rajta.
2013. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Szerintem azért gondolod ezt így,mert még nem történt veled annyira jó dolog,hogy örömödben sírj...Engem nem idegesít,bár egy picit kellemetlen számomra,nem tudom,hogy miért...

"Hagyjátok azokat, akik nevetnek, amikor az idő hamiskás ujjai

csiklandozzák őket, hogy sírjanak, amikor bőrüket karmaival szaggatja.

Hagyjátok azokat, akik táncolnak és énekelnek a ragyogó ifjúság

láttán, hogy botorkáljanak és nyöszörögjenek, amikor meglátják az

öregség ráncait.

Hagyjátok az idő karneváljainak mókamestereit, hadd szórjanak hamut a

fejükre a temetés idején.

Nektek azonban mindig derűseknek kell lennetek. A változások

színjátékában csak a változatlant keressétek.

Nincs semmi az időben, ami megérne akár csak egy könnycseppet is.

Semmi, ami okot adna a nevetésre. A nevető arc és a síró arc egyformán

illetlen és torz.

El szeretnéd kerülni a könnyek sóját? Kerüld akkor a nevetés fintorait.

A könny, amikor elpárolog, vihogássá lesz. A vihogás, ha besűrűsödik,

könnycseppé lesz.

Kerüljétek az illékony örömöt és a sűrűsödő bánatot.

Tekintsetek

inkább egyforma derűsen mindkettőre." Azt hiszem egy picit ide illik :D

2013. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

vannak érzéseik,ennyi

jó,Keresztes Ildikó egy kicsit nekem is sok,de nem baj ha az ember sír,vannak érzéseink,természetes hogy nem tartjuk magunkban,lényegtelen hogy örömről vagy bánatról van szó

2013. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Olyannyira nem idegesít, hogy ha épp olyanom van, és valaki örömében sír mellettem, én is tudok sírni (örömömben). :)
2013. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A kívül kemény, belül nyúl emberek sokkal visszatetszőbbek, hiába tagadják önmaguk előtt is a mindenki számára nyilvánvalót.
2013. febr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 zabmester ***** válasza:
Én azt értem, hogy vannak olyan örömteli élmények, hogy sír az ember a boldogságtól, ha jobban belegondolok, velem is megesett már. De azért ismerek olyan embereket - na és ez már tényleg idegesítő -, akikkel bármi jó dolog történik, azonnal sírva fakadnak. Mintha ez lenne az alapértelmezett programjuk az öröm kifejezésére. Azért ez már egy eléggé kifordult dolog, nem?
2013. febr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
És milyen jók lehetnek az ágyban! :d
2013. febr. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egyszerűen el kellene fogadnod, hogy nem mindenki úgy működik, mint te. Ráadásul az hülyeség, hogy a könny az a bánat jele. Frászt. Vki lehet, hogy csak akkor sír, ha bánat éri, de mivel a sírást nem lehet szabályozni, és rengeteg ember van, aki örömében sír vagy hüppög, ez is teljesen normális. Mondjuk az más kérdés, hogy szerintem azzal, aki nagyon szélsőségesen sokat sír, és mindenen elbőgi magát (de ez a bánatsírásra is vonatkozik, nemcsak az örömkönnyekre), azzal ált. van pszichés probléma.
2013. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
34%
Persze el kell fogadni hogy vannak olyanok akik sírással reagálnak erös érzelmeikre.Tegyék ezt nyugodtan de ne az én társaságomban ,ha ilyent a tv-n látok elkapcsolok.
2013. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
80%

"Tegyék ezt nyugodtan de ne az én társaságomban"


- Veled van a baj, ezért neked kell ilyenkor otthagynod a társaságot.

2013. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!