Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Néhány év alatt elvesztettem...

Néhány év alatt elvesztettem mindenemet, szó szerint. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2009-ben: elvesztettem a jólétet (azóta van 15 fokos hőmérséklet a lakásomban, mert nem tudom fizetni a fűtésszámlát)

2010-ben: elvesztettem a családtagjaim segítségét (úgy alakult az életem, hogy némi segítségre lett volna szükségem, de ők tojnak mindenre, ahogyan mindig is tették, mert szimplán nem érdekli őket semmi)

2011-ben: elvesztettem a telket, ahol gyerekkoromban mindig jól éreztem magam, ahol kikapcsolódtam, amiben az egyetlen örömömet leltem

2012-ben: elvesztettem az egészségemet (pajzsmirigyproblémám lett, depressziós lettem egy időre, a hajam is kihullott, a hangom is megváltozott, az öcsém többször összevert, mert valószínűleg drogozik, allergiás is lettem)

2013-ban: mos itt ülök egy 10 négyzetméteres szobában, tök egyedül, magányosan, totálisan kipurcanva a korábbi évek dolgaitól, és még ez a szoba sincsen teljesen berendezve (dobozban tartom a ruháimat, mert nem tudok egy komódot sem venni)


Szerintetek mit tegyek most?



2013. febr. 26. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Menj ki külföldre, egy egzotikus helyre, kezdj el ott dolgozni, és kezdj egy teljesen új életet. Számítógéped/interneted még van, így a neten körülnézhetsz, fogsz találni külföldi munkát.
2013. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Az egészséged biztos a stressztől romlott meg.

Ez az infó túl kevés ahhoz, hogy át lehessen látni a helyzeted. Hány éves vagy? Férfi, nő? Van munkád? Szakmád? Falun élsz? Albérletben, vagy saját hely? Az öcséd hogy kerül oda? Így csak találgatni lehet, hogy vársz így segítséget.

2013. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, legalább a számítógépem meg van, ez legalább okoz valamennyi örömöt. Valóban jó lenne egy egzotikus hely és egy totális újrakezdés. Remélem összejön. Köszönöm a javaslatot!

__________________________________________


25 éves, férfi. Munkát keresek, de nem találok, pedig van egy diplomám. A fővároshoz közel egy kisvárosban lakom. Édesanyámmal meg az öcsémmel lakom együtt egy eléggé elavult házban.

Fogalmam sincsen, hogy mit tegyek.

2013. febr. 26. 22:21
 4/7 anonim válasza:
probald meg osszeszedni magad, tudom hogy nehez, de probalj meg kitorni valahogy ebbol mert ha folyamatosan stresszelsz akkor beteg leszel, ez 100%. En egy nagyon jo konyvet olvasok errol ha erdekel irj es leirom (a konyv angol nyelvu, en angliaban lakok)
2013. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem is próbálj meg újrakezdeni mindent külföldön. szerintem az is fontos, ahogy hozzáállsz a dolgokhoz. attól még hogy kimész külföldre nem az tjelenti, hogy egy olyan élet elé mész amit csak úgy elképzelsz, majd csalódsz, hogy nem lett azonnal egy barátnőd, és egy jó baráti társaságod. állj hozzá az egészhez pozitívan, lendületesen, céltudatosan, reménytelien. ne félj az újdonságoktól. ez egy nagyon jó lehetőség lehet, és szerintem olvass pozitív gondolkodás könyveket.
2013. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok jó választ!

ha még van valakinek tanácsa szívesen elolvasnám.

2013. márc. 3. 20:39
 7/7 anonim válasza:

Mi történt azóta veled?

Jelenleg en is hasonló szituacioban vagyok...

2022. máj. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!