Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan a családi életetek,...

Olyan a családi életetek, mint amilyennek elterveztétek fiatalabb korotokban?

Figyelt kérdés

Gyerekek száma,kialakult hagyományok,minden jöhet.

Köszönöm szépen a válaszokat


2012. aug. 27. 14:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokat teszek érte,hogy olyan legyen.
2012. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

a legeslegeslegtávolabb áll az összes tervemtől.

maga a pokol az én "családi" életem.

25 N

2012. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Abszolút nem. Kedves, nyugodt természetű, csendes, házias asszonykára vágytam, békés családi élettel, tökéletes ellentéte lett, sok veszekedéssel. Gyereket szeretnénk, nem jön össze (ezekre tekintettel nem is csoda). Totál szívás az egész.
2012. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Amiben igen: van egy párom, akivel szeretjük egymást és egy lányom. A belvárosban élünk, minden egy köpésre. A nagyszülőkkel jó a kapcsolatunk.

Egészségesek vagyunk. Anyagilag is rendben vagyunk.


Amiben nem: nem vagyok házas. Ezt nem bánom, közös döntés volt.

"Csak" egy gyerekünk van. Korábban legalább kettőt szerettem volna, de olyan nehéz a lányommal hogy nem tudom rászánni magam a kistestvérre. De ez még változhat.

2012. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem... Ami jó az életemben az, hogy van nekema párom, de a többi hát sokszor maga a pokol. De bízom benne, hogy mivel még fiatal vagyok, lehet még olyan amilyet szeretnék...
2012. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tervezést mondanék, inkább álmokat, és egyáltalán nem olyan. Nem vagyok férjnél, nincs gyerekem (még :), nem élek kertes házban stb.

Viszont nagyon jól érzem magam abban, amiben most vagyok.

2012. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Három gyereket terveztem lány-fiú-lány sorrendben, és egy kertes házat. Most egy kisfiam és egy kislányom van, panelban élünk, és nem tudom, lesz-e több. De elégedett vagyok, mert szerintem szépen élünk, és ez a lényeg. :)
2012. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de teszek érte, csak mindig közbejön valami buktató. Idővel talán olyan lesz amilyet szerettem volna mindig is.
2012. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
a magánéletem szép, harmonikus, nagyon szeretjük egymást a párommal. olyan társ, amilyet elképzeltem magamnak, szerencsés vagyok, h megtaláltam. fiatalon két gyereket szerettem volna, sajnos még nincs és most szoktatom magam a gondolathoz, h a korom miatt reálisan már csak egy lehet.
2012. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó kapcsolatom volt a szüleimmel és társra vágyjam. 5 évvel később férjnél vagyok,de a szülőkkel nem az igazi a kapcsolat és nem tudom,h helyrehozható-e.. Most a gyerekkérdésen dolgdozunk,de nem tudom,igazán akarom-e ilyen lelkiállapottal..
2012. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!