Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tegnap megtudtam hogy 4-5 fiú...

Tegnap megtudtam hogy 4-5 fiú osztálytársam cigizik! 13-14 évesek vagyunk! Miért csinálják?

Figyelt kérdés
8.-osok vagyunk.A fiú osztálytársaim közül majdnem az összes(nincs sok fiú) cigizik.Matek tagozatos osztály vagyunk,cigányok sincsenek.Tavaly volt már óránk a dohányzás káros hatásairól meg beszéltünk is erről osztályfőnökkel.Eddig se szerettem őket de mostmár tökre kiábrándultam belőlük.Nem gondoltam hogy a mi osztályunkba ilyen lesz.A kérdés az hogy miért cicgiznek?Mi a jó benne?Megnyugtat?Vagy csak menőzésből csinálják?
2009. szept. 12. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk a cigányok nem tudom hogy jönnek ide, nem csak a cigányok dohányoznak ha nem tudnád.

Örülj neki, hogy van annyi eszed, hogy nem dohányzol, ennyi. Amúgy ennyi idős korban sajnos elég jellemző, hogy ilyen módszerekkel próbálják kivívni a felnőttségük elismerését a gyerekek - tehát ebből látszik, hogy gyerekek még. De mondjuk te is az vagy. Rászokni a dohányzásra épp olyan maflaság, mint valakit azért nem kedvelni, mert dohányzik.

2009. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem a kérdező nem kifejezetten azért nem szereti az osztálytársait mert dohányoznak,mert aki dohányzik az alapjába véve nagy akar lenni és ez minden tettében megnyilvánul. (drog,ronda beszéd,bunkóság,semmi tisztelet...) Én sem bírom az ilyeneket de nem csupán azért mert cigiznek!
2009. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Most ez vagánynak számít a kamaszok (főleg a 13-16 évesek) körében. Ennyi. Pár éve még engem is zavart, de most azt mondom: az ő dolguk csinálják csak!
2009. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lekell őket szarni, ha jó akkor csinálják, max néha beszólhatsz neki hogy előbb megdögölhetsz :D

nekem egyszer beszólt az egyik cigis kötsög, émmeg mondtam neki hogy kurrvamenő vagy ám hogy ott cigizel a parkba...

2009. szept. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván azért, hogy nagyobbnak tűnjenek, de ne foglalkozz velük.


Nagymamám a héten halt meg áttétes tüdőrákban...hidd el hogy senkinek nem kívánom azt a szenvedést ami a betegséget végigkísérte. A végére már szabályosan megkönnyebbülésnek éreztem, hogy vége a szenvedésének...

Nem véletlenül írják rá a dobozra, hogy halált okozhat. Neked annyi a dolgod, hogy komolyan vedd, mert más nem fogja helyetted...

2009. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!