Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudtok bedolgozási munkát,...

Tudtok bedolgozási munkát, ami nem átverés?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék felvenni diákhitelt, ilyen órarend mellett pedig nem fogok tudni elmenni rendes állásba dolgozni, szüleimnek pedig kétséges, hogy ki fogják-e tudni fizetni a következő félévemet. Tudnátok esetleg olyan otthon végezhető munkát ajánlani, ami nem úgy kezdődik, hogy utaljak 5000 Ft-ot egy számlaszámra? Köszönöm szépen előre is!
2013. márc. 4. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem nagyon találkoztam még hirdetésekben otthonról végezhető, valós munkával, a diákmunkák között viszont sok rugalmas is van. Persze ezek általában nem a legizgalmasabbak, de legalább tudod hogy megkapod a fizetésed, sőt szövetkezetnél én láttam már többször is részben vagy teljesen otthonról végezhető munkákat is.
2013. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!