Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Összevesztem mind 2 legjobb...

Összevesztem mind 2 legjobb barátnőmmel! Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Szóval, mi 3-an vagyunk legjobb barátok már évek óta, de az utóbbi időben úgy éreztem, hogy velem nem foglalkoznak annyit, inkább csak együtt voltak. Két hete kicsit megsértődtem, de nem igazából, csak kicsit eltávolodtam tőlük, mert azthittem, akkor észreveszik magukat, és odjönnek hozzám, hogy "mi a baj?" vagy valami ilyesmi....de nem. azóta mióta ez történt nem beszélünk egymással, mintha nem is lettem volna...a suliba egyedül maradtam, de őket nem is érdekli, mert ők ott vannak egymásnak.Most nem értem őket!! Ennyire nem számítok nekik...azt se tudják mi a bajom!! Most olyan mintha nem is lettem volna, ugyanúgy nevetgélnek ugyanúgy együtt mennek ebédelni, csak éppen ezeket nélkülem.. :( nem szeretnék én bocsánatot kérni, mert nincs miért...és úgy érzem ők sose fognak, de nem szeretném őket elveszíteni!! Talán ha nem akarnak beszélni velem, és nem is szomorúak emiatt, akkor nem is érdeklem már őket? :((
2013. márc. 5. 19:57
 1/6 anonim válasza:
Úristen, mintha én írtam volna ezt. Sajnos itt, neked kell lépned, mert ők ebből nem fognak. Menj oda hozzájuk, és beszéljétek meg, mert így rosszabb lesz neked :)
2013. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hány éves vagy te jány?
2013. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez megtörtént velem párszor. Bár nem pont így, de a lényege ugyanaz. Én a végén kénytelen voltam teljesen elszakadni tőle/tőlük, mert akárhányszor kibékültünk megint és megint megtörtént és egy idő után nem bírtam tovább. Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, mert tudom mennyire tud fájni, de a legjobb, ha otthagyod őket, mert az ilyenek nem barátok.
2013. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

bocsi, lemaradt, 14 éves vagyok.

és velünk is már sokszor megtörtént, de akkor gyorsan kibékültünk, mert odajöttek, bocsánatotkérni. de most nem...pedig úgy éreztem ők az igaz barátaim

2013. márc. 5. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy film, a címe Szahara. Háborús film, valószínűleg nem fog érdekelni téged :D. Nos, van benne egy szudáni törzsőrmester, akitől egy amerikai katona megkérdezi, igaz-e, hogy ők 300 feleséget tartanak? A szudáni katona válaszolt:

"Az igaz hitű muzulmánnak 4 feleség elég. Egy asszony, éjjel-nappal nem hagy békén. Két asszony reggeltől-estig veszekszik. Három asszony veszekszik és pártoskodik. De ha négy asszony van, akkor kettő meg kettő jól el van együtt, az egyik főz, a másik takarít, a férj meg heverészhet egész nap (nevetés)."


Végül kiderül, hogy neki is csak egy felesége van, mert az az egy kikaparná a másik három szemét :D.


Menj oda, próbálj cimborázni velük újra. Mi a legrosszabb ami történhet? Az, hogy semmi sem fog változni. Mit vesztettél? Semmit. Érdemes megkockáztatni? Hát persze! Áltatni nem akarlak, valószínűleg le sem sz@rják most a fejed, rád sem sz@rnak (bocs az erős szavakért), ez meg is magyarázná a dolgokat. De ha te nem lépsz, abban is biztos lehetsz, hogy ők nem, vagy nagyon sokára fognak nyitni feléd. A kísérleted meg maradjon titok előttük. Egyébként sose értem meg a nőket, miért kell állandóan próbák elé állítani a párjukat, barátjukat? Rejtély...


Egyébként valószínűleg az van, hogy most a szemükben te vagy Hiszti Kriszti, aki valamilyen kis hülyeségen felkapta a vizet. Legközelebb meg szólj nekik, hogy amit tettek, vagy mondtak az épp nem esett neked jól. Vagy ha úgy van, lásd be, hogy igazuk volt, és ismerd el, hogy az igazság fáj.

2013. márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Háth igen.. a 3-as legjobb barizások sosem lesz jó vége mindig valaki a 3. kerék . Ez ügyben nemtom mit tehetsz de egyet biztos mennek a folyosón és te megálítod őket hogy behivód őket a mosdóba és elkezded : Sziasztok ! nem tetszik ahogy viselkedtek hogy engem igy kitaszítottok blah blah blah elmondod az érzéseidet és lelépsz talán pár nap mulva vagy pár perc mulva megjön az eszük és nem tapasztalatbol mondom csak hátha sikerül ;)
2013. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!