Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményeket folytassam?

Mi a véleményeket folytassam?

Figyelt kérdés
Már 9 éves korom óta próbálok könyvet írni de nem tudom miről szóljon.Most elolvastam 3 lovas könyvet és a lovakról fog szólni.Lett egy kis ihletem de meg akadtam.Eddig arra jutottam, hogy lesz egy rejtélyes ember aki elrabolja a lovakat.Ennyire jutottam.Ha van valami ötletetek küldjétek léci!Ha nincs szerintetek folytassam mert volt már olyan, hogy elkezdtem meg akadtam átolvastam és rájöttem, hogy nem jó.Előre is köszönöm válaszaitokat.

2013. jan. 3. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, attól lesz jó író valaki, ha magától találja ki az egészet, más ihletére ne alapozz, az soha nem lesz hosszútávú karrier. De azért van egy könyv, ami hasznos lehet a számodra, a neten is fent van:


Georges Polti: 36 drámai alaphelyzet.


Össze vannak gyűjtve az összes lehetséges történetbeli szituációk (ugye 36 db). Olvasd el, segíteni fog!

2013. jan. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány éves vagy, de ha komolyan könyvet akarsz írni, nem ártana a magyar nyelvet és helyesírást is megtanulnod ("léci" meg hasonlók mellőzése, írásjelek használata; emellett kicsit zavaros a fogalmazásmódod is). Egyébként pedig ha valakinek van jó ötlete, az nem fogja neked megmondani, hanem saját könyvet ír.
2013. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igazatok van.Könyv írás közben nem írok így, hogy léci.De azért is köszönöm. :)
2013. jan. 4. 19:22
 4/4 anonim válasza:

Zsófi már e is könyvet irsz mint a nővéred??????? xD


egy 6.-os

2013. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!