Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kerlek segitesetek es olvassat...

Kerlek segitesetek es olvassatok vegig! Egy szamomra eleg nehez dontesrol van szo. Folytassam tovabb vagy hagyjam abba?

Figyelt kérdés

A cserkeszetrol van szo. Akik utaljak a cserkeszetet azokat is megkerem, hogy olvassak vegig. En 2-os koromtol cserkeszkedek es most 8-os vagyok. Elvegeztem a SOV-ot( Seged Orsvezetoi Kepzot) is.

Azert szeretnem abbahagyni, mert nem erzem magam jol ugy 1 jo eve a cserkeszetben. Mar nem az a kozosseg, unalmasak a foglalkozasok stb. Egyebkent se vagyok az ors(egy kissebb csoport) kozeppontja. Ugymond lesz.rjak a velemenyem, sokszor szamba se vesznek. Most nyaron lesz egy tabor Magyarorszagon es jovo heten be kell jelentkezni, ezert meg szeretnem hozni minel hamarabb a dontest. Amugy nem allunk valami jol anyagilag, de a csapatvezeto jofej es szokot palyazatokat irni, hogy tamogassa azokat akik nem tudjak az egesz tabori dijat kifizetni.

Lehet hogy nem erttek belole mindent, de megkerlek, hogy mondjatok meg, hogy ti mit tennetek a helyemben. Lehetoleg normalis valaszokat irjatok.

14\L



2013. márc. 7. 16:33
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Mindenki ott érzi jól magát, ahol akarja ^^ Én 16 éves képzett őrsvezető vagyok! 14-15-16 éves kósza cserkészeket vezetek! Szerintem nagyon nagy buli! Minden csütörtökön őrsgyűléseket tartok emellett péntekenként filmklub van. Minden szünetben kirándulásokat, portyákat szervezek nekik. Őszintén szólva a 14 év egy kritikus kor nem igazán lehet olyan dolgokat mutatni nektek, ami érdekelne titeket. Legalábbis fiúknál ez a helyzet (ugyanis fiúkat vezetek). Keress számodra érdekes dolgokat a cserkészeten belül. Próbálj te is programokat szervezni az őrsnek, amit jónak látsz. Végezd el az ŐVK-t hatalmas élmény! Beszélj a cskp-val. Remélem azért még látlak a NNT-be! Én biztosan ott leszek szervezőként! Remélem sikerült megmásítani a döntésedet ugyanis az NNT hatalmas buli lesz!!!!
2013. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Én bármit megadnék ha annyi ideje lennék cserkész. :) Én 12 voltam, amikor beléptem, most 16 vagyok, képzett őrsvezető és 2 éve vezetek őrsöt. Ha az volt a baj, hogy unalmasak voltak a foglalkozások, nem otthagyni kell hanem kitalálni azokat a dolgokat amikkel érdekesebbé, izgalmasabbá lehet tenni. :) Az a 14 éves kor, az tényleg egy olyan életkor (korosztály), amikor más dolgok is elkezdik érdekelni az embert és így a cserkészet háttérbe szorul. Én csak annyit mondok, hogy végleg semmiképp se hagyd ott, mert a cserkészet nagyon értékes dolog és maga az amit ott tanulunk is értékes (bár ezt te is tudod), az meg hogy kinevettek/csesztetnek az őrstársaid, meg kell oldanotok, meg kell beszélni a problémákat vagy megkérdezed miért csinálják. Esetleg ebben egy idősebb vezető is segíthet. =)
2013. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatasokat, de a valasztasom vegleges. Nem banom, hogy kiszalltam a cserkeszetbol....Egyszoval megmondva sz.rul ereztem magam benne es ennyi. Mindig mas voltam mint a tobbiek, a csapatban egy jo baratnom se volt, baszogattak stb. Nem biztos, hogy megertitek, de ez van, az elet nehez. Sajnalom hogy ki kell titeket abranditsalak.
2013. márc. 27. 13:48
 14/14 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok most ezzel én is. Mivel az élet rövid, ne pazarold az idődet olyan dolgokra, melyek nem tesznek boldoggá. Szerintem jól döntöttél
2015. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!