Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire gondoltok, ha valaki...

Mire gondoltok, ha valaki elkezd titeket feltűnően nézni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elkenődött a sminkem. Esetleg ismer valahonnan.
2013. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. márc. 7. 21:14
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig arra, hogy most vagy van rajtam valami vicces vagy gáz és azt bámulja, vagy épp netán szerinte jól nézek ki és azért bámul.
2013. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha szemből jön, akkor semmire, csak küldök egy "Mi van, nem láttál még fehér embert?" pillantást. Viszont ha egy helyben állok és esetleg ő is, akkor arra hogy koptassa már le rólam a szemét. Gyűlölőm ha valaki feltűnően néz, pláne ha hosszabb ideig.
2013. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy szugerálni akar. Olyankor megpróbálok ellenszugerálni. Ha sikerül, akkor az engem szugeráló lesz szugerálva, de úgy, hogy azt szugerálom felé, hogy azt higgye, hogy neki sikerült engem szugerálnia.
2013. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha éppen úgy kelek fel,hogy tetszek magamnak,akkor szoktam neki örülni. Mármint olyan esetben,ha nem valami nagyon idős-fiatal és nem egy sikolyarcú pasi bámul:D Mert sajnos valamiért kedvelt vagyok a vén fószereknél és nagyon sokszor előfordult,hogy megbámultak,illetve megjegyzéseket tettek. Na ettől kiráz a hideg és az ilyenhez általában hozzávágok valamilyen csípős megjegyzést,meg egy lesújtó pillantást.

Ha meg rondának érzem magam,akkor arra gondolok,hogy biztos fikás az orrom:D Vagy valami hasonló hülyeség.

22L

2013. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy biztos tetszem neki :)
2013. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
94%

Én arra gondolok, hogy: "mi a f*szt nézel?". Néha hangosan gondolom ezt vagy hosszasan figyelem az illetőt amíg zavarba nem jön.


24/F

2013. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

:D Köszi

Nálam pont az utolsó dolog idegesítő,ha egyszerre néz két ember egymás szemébe,és egyszer csak az egyik megszólal 'Mit nézel?' de hát ha a másik is belenézett a szemébe,akkor igazából ketten nézték egymást. Ebbe annyira nincs logika. Ha csak bámul,mire odanézek az más,de akkor meg ha nem nézem akkor nem látom,és így max kellemetlen,hogy érzem a tekintetét,szóval a beszólást ilyen esetben nem tartom jogosnak...

2013. márc. 7. 23:10
 10/14 anonim ***** válasza:

-emlékeztetem őt valakire

-valami fura rajtam, pl. ritkán lát embert szétszerelt könyvespolccal a hóna alatt buszozni

-valami nem oké rajtam, pl. nyitva van a táskám, vagy lecsúszott a sliccem

2013. márc. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!