Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyunk az allandoan...

Mit tegyunk az allandoan hazudozo kolleganovel?

Figyelt kérdés
Nem beszelunk mar vele, mert hallani sem birjuk. Szembesitettuk, lebuktattuk, de semmi. Minden lepereg rola. Semmi szegyene, lelkiismeret furdalasa sincs. En szemtol szembe megmondtam neki, hogy hazudik.
2013. febr. 7. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emebrek, akiknek muszáj állandóan hazudozni, és fel sem fogják, hogy milyen gázosak. Semmit se tudtok tenni. Elég az, hogy mindenki tudja róla, hogy hazudik. Nekem olyan kolléganőm volt, aki rólam terjesztett hazugságokat, sőt még a szemembe is úgy hazudott, hogy mindketten tudtuk, mekkora kamu, amit mond. De a többiek seggét kinyalta, esélytelen voltam vele szemben. Na, ez az igazi gáz!
2013. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Én is jártam már úgy mint az első válaszoló.

Lehetetlen ellenük tenni bármit is. A gond az, hogy sokan annyit hazudtak, hogy már magukban is felépült, egy kitalált, hamis élet, amely egy szélmalomharcot okoz. Hazugság hazugságot követ, hogy fenntarthassa a saját kitalált világát.

2013. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit.Ha nem tetszik akkor mondj fel és kész.
2013. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!