Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon fontosak...

Csak szerintem nagyon fontosak az élet apró örömei? Számotokra mik okoznak örömöt?

Figyelt kérdés
Én nagyon kicsi dolgoknak is úgy tudok örülni, mintha a lottót nyertem volna meg. Pl végre találtam egy nagyon jó sampont és tényleg úgy kezelem, mintha csodaszer lenne, imádom. De ugyanígy tudok nyilatkozni egy arckrémről vagy akár egy nagyon finom ízű teáról. Ezek olyan apró dolgok az életben, és mégis olyan boldoggá tudnak tenni. Más is van így? Vagy sokan csak a tényleg igazán fontos dolgoknak tudnak örülni?
2013. márc. 10. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyer a mix, nyugodtam el tudok borozgatni és dohányozni egy nyári estén.
2013. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az is nagyon fontos, főleg ha az ember amúgy nem sokszor engedhet meg magának ilyesmit :)
2013. márc. 10. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Majdnem azt mondom, csak az élet apró örömei számítanak, azok lehetnek akár hetenként is, mindig lendítenek egyet a hangulaton, de a nagy dolgok ritkák, annak öröme nem tarthat ki a következőig, már ha lesz egyáltalán.
2013. márc. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a legkisebb dolgoknak is tudok örülni. Pl a sarjadó zöld fűnek, a virágzó fáknak, a csicsergő madaraknak és még sok minden másnak. Szóval nem vagy vele egyedül. :)
2013. márc. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki észreveszi az élet apró jó dolgait, és képes nekik örülni, az az optimista. Ez egy rendkívül fontos tulajdonság, szinte nem is lehet nélküle élni. Illetve lehetni lehet, de nézd csak meg azokat az embereket, akik nem veszik észre az apró jó dolgokat, és nem örülnek nekik. Megkeseredett, befelé forduló, magányos, mogorva emberekké válnak.

Minél több dologban látod meg a jót, annál jobbá teszed a saját életedet. A legjobb, ha a még a rossz dolgokat is jóvá tudod tenni azáltal, hogy megfelelő szemszögből nézed őket.

2013. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!