Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Na azvan hogy szerintem az...

Na azvan hogy szerintem az emósoknak igazuk van! Az élet szar és énis útálomn az életem. De nincs emo hajam, nem járok feketébe stb. Most akkor mi vagyok?

Figyelt kérdés
most akkor emo vagyok? mer azt gondolom amit ők, de nincs emo stilusom plussz a reppet szeretem halgatni és 1 emo bandát se isemerek mer a repp a jó akkor most én mi vagyok? emo vagy nem emo?
2012. jan. 17. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Én csak azt nem értem,hogy mi a p*csáért tetted szerelem,szex és egyéb témába...Amúgy szimpla lelki nyomoronc lehetsz,ahogy olvasom...
2012. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Depressziós.
2012. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
83%
Egyszerű hülyegyerek.
2012. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egy normális egészséges gyereknek van célja az életbe, amiért "küzd". ha neked nincs ergo nem vagy egészséges gyerek...
2012. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

És milyen életcéljuk van a rendes fiataloknak?

Gazdagság? Mások felett hatalmaskodni, kihasználni? Minél kevesebb tényleges munkával minél többet kifacsarni az életből? Inni, szívni, dugni?

Én megértem azokat is, akiknek ez nem életcél, és nem találnak mást, mert nem tudják, mi az érték, mi a jó.

2012. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak egy hülyegyerek vagy, 12-13 éves, majd kinövöd.
2012. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem az a célom h felvegyenek az eggetemre.utána h lediplomázzak. aztán a munka keresés\tapasztalatszerzés. majd külföld.
2012. jan. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én 14 éves vagyok és olyan világutálatom van,hogy csak na O_O
2012. jan. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hány éves vagy lány vagy fiú?
2013. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fiamlányom,itt az a baj,hogy azt hiszed hogy az élet utálata az emók kiváltsága.

Utálom az életet és az emberiség nagy részét én is,13 éves korom óta,de meg se fordult soha a fejembe hogy emó legyek.

Én vagyok én,így jó nekem,és nem akartam csatlakozni egy divathullámhoz se(mert ugye az emó is az,nem több,persze sokak számára lehet mélyebb jelentése,és ezt tisztelni kell,de egyébként csak egy trend)

Az vagy aki lenni akarsz.Ne címkézd fel magad,a gyenge ember csinálja ezt.

2014. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!