Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Spanyol vs. Olasz kultúra....

Spanyol vs. Olasz kultúra. Melyik ragad meg inkább?

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a spanyol a szimpatikusabb.
2013. márc. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik se. Amelyiket jobban ismered, jobban érdekel, azt jobban fogod szeretni. Lehet mind a kettőt.
2013. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2: szerintem ez nem így van, nem az ismeret számít. Én pl. az angolszász kultúrát sokkal jobban ismerem mint a spanyolt, és mégsem szeretem. Elfogadom olyannak amilyen, dolgozom velük, beszélgetünk, de nem érzem magamhoz közelállónak, nem szimpatikus.

Akivel Angliába kellett utaznom munkaügyben, az lelkendezett, hogy de jó ott, milyen szívesen élne akár Londonban. Én meg csak lestem, hogy max akkor ha nagyon jó fizetéssel kapnék ajánlatot, de csakis átmeneti időre, mert nem bírnám elviselni.


Ellenben a spanyol kultúra mindig is jobban vonzott (pedig először nem tudtam róla többet mint az olaszról). Én bírom a spanyolok lazaságát, míg olyan aki Spanyolországban élt több évet ki volt bukva, hogy mennyire nem viselte el a spanyolok "belesz.rok" hozzáállását és alig várta hogy elköltözzön máshová.

2013. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
olasz... a vidéki olasz ország. Nagyvárosokban büdös van olaszban
2013. márc. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az olasz. Minden orszag egyre kevesbe tart tradiciokat a globalizacio miatt, az olaszokat is beleertve, de meg mindig jobban, mint a spanyolok.
2013. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Örök két kedvenc :D
2013. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nukek: A bikaviadal, a fiesták, karneválok, népi ünnepek és még sorolhatnám, szerinted micsodák? Állítom, hogy a spanyolok sokkal jobban megőrizték az ókori-középkori tradíciókat, mint az olaszok.
2013. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!