Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar senki sem egy...

Miért nem akar senki sem egy normális kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Pedig már millió egy nővel próbáloztam. De az egyik skizofréniában "szenved", a másik leszbikus, a harmadik nem tudja mit akar, a negyedik full milliomos fasz(i)ra vágyik, stb... Én nem értem ezt.. Pedig normális, teljesen tiszta lappal szeretném már végre "gondját viselni" az én "kis" családomnak, szeretném, hogy legyen végre ki(k)ért élnem, kűzdenem nap mint nap. Ugyanis világ életemben dolgos ember voltam, soha nem volt olyan hogy ne legyen munkám. Nem is panaszkodnék így "legényemberként" ha nem vágynék már szívem mélyéről egy gyönyörű kislányra (na jo persze lehet fiú is). De egyszerűen nem találok egy olyan nőt, aki ne lenne túl az X-edik váláson, ne lenne összezavarodva érzelmileg, vagy ne lakna a "világ" túlsó végén, stb.

Már nem tudom mit gondoljak, de ez nekem így nem élet. Szeretném ha valaki végre fölnézne rám, és úgy szólítana hogy "apa". Enélkül nem tudom hogy már mit tegyek... Sokszor eszembe jut hogy enélkül nincs értelme semminek az életben, mert nagyon családcentrikus beállítottságú vagyok, nekem ez jelenti az életet. De enélkül még az is jobb ha megsemmisítem önmagam, minthogy egy nyomorult, magányos vénemberként vergődjem végig az életem. 34F


2011. júl. 10. 04:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Elnezest, hogy megjegyzest teszek, de 1. szerintem azert csalodsz ennyiszer, mert rossz helyen keresgelsz; olyan tipusu nok tetszenek neked kivulrol/elso benyomasra valoszinuleg, akik nem hozzad valok hosszutavon, 2. nagyon lejon az irasodbol, hogy szeretnel gyereket. Ebben semmi rossz nincs, de tudod, senki sem szereti azt erezni, hogy csak egy eszkoz ahhoz, hogy a masik valamit megvalositson. Valahogy ugy irsz, mintha a te celod az lenne, hogy gyereked legyen es ehhez csak egy eszkoz a parkapcsolat.


Abszolut nem vagy idos, szoval nehogy mar ilyenre gondolj, hogy barmi kart teszel magadban!


Vannak normalis nok, csak a megfelelo szemlelettel, celokkal a megfelelo helyen kell oket keresni es szerintem nalad ez hianyzik. Nagy szemleletvaltasra van szukseged. A parkapcsolat legyen a celod, a gyerek az egy abbol kovetkezo dolog. Ha a no ugy erzi, hogy fontosabb neked a szuletendo gyerek, ha csak egy eszkoz, egy tenyeszkanca, nem fogsz neki kelleni.


Boven van meg idod arra, hogy csaladot alapits. Probalj meg pozitivabban gondolkodni es mas modon ismerkedni.


Sok sikert kivanok!

2011. júl. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

Van aki elég jó neked?

Csak a szép szőke hercegnő kell, fehér lovon? :)))


Mármint bocs, de főleg labilis nők szájába szoktak adni ilyen siránkozó szöveget, hogy jajj nincs egy normális férfi, pedig már annyira akarok egy gyereket.


És mit mondanának egy nőre, ha előadná, hogy már egy millió pasival próbálkozott. Kellene egy ilyen nő egy "normális", családszerető pasinak?


Remélem, érthető, mit szerettem volna ezzel kifejezni magamból :) De elég furcsa a szöveged.

2011. júl. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

Szia! Én megértelek.. Értem a kérdést is és a történeted is. Sajna a mai világban másképp viselkednek a nők, mint régen. Még van néhány, aki megfelelne neked, csak elég nehéz megtalálni őket... Ha nem adod fel, fogsz egyet találni. Ha pedig ő is már épp családot szeretne (ne 20 éveset keress), akkor családot is alapíthatnátok.


Szerintem is rossz helyen keresgélsz..

2011. júl. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

Ertem a leirt erzesedeidet. Talan a baj ott van, hogy inkubatort keresel? Tul hamar eloadod szived kivansagat, hogy apa es ferj akarsz lenni? Ilyen sorrendbe? 25 felul mar nehez talalni egy olyan part, aki nem csomaggal jon. Ebben a korban mar eltek, van mult.

Ne add fel, mert biztos van egy olyan 30-as lany, aki Teged keress.

2011. júl. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem meg te ilyeszted el a nöket még mielött kialakulnának érzelmek ne nyomulj a család témával.
2011. júl. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Na nekem 3 olyan szingli barátnőm is van, akik hiába keresnek családcentrikus 30-as férfit. De ettől függetlenül egyet értek az előzőekkel: ha azzal indítasz, hogy gyereket szeretnél, nem pedig a szerelem vezérel a másik karjaiba, nagyon megalázod és menekülni fog még akkor is, ha közösek a céljaitok. Szép, ha családra vágysz, értékeli is egy nő, de azon legyen a hangsúly, hogy Tőle szeretnél gyermeket, mert ő álmaid netovábbja :)
2011. júl. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 05:29


Sajnos nem ertheto amit akartal mondani.

Lekezelo, szemtelen szoveg.

2011. júl. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Azon nem gondolkodtál el, hogy Veled van a baj? Lehet, hogy az eddigi barátnőid meg rólad írják/gondolják, azt, hogy "skizofrén, homo, nem tudja mit akar stb."

A dolognak mindig két vége van, ha egy kedves, normális, 34 éves pasi nem talál magának társat úgy, hogy millió egyedülálló 30-as nő van (az én barátnőim között is van nagyon sok), akkor szerintem gondolkodj el egy kicsit. Lehet, hogy az van amit a többiek is írnak, elriasztod őket. Túl komoly vagy! Légy laza, élvezd az életet, randizz, nevettesd meg a nőket és meglátod hamarosan ott fog állni melletted az a nő aki majd igent mond Neked!


(amúgy én 31 éves nő vagyok, férjem 35, 3 éves ismerkedtünk meg véletlen, 6 hónap után esküvő, van egy csodás kislányunk és tervezzük a kistesót, úgyhogy semmi sem lehetetlen:)


Sok sikert!

2011. júl. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
07:08 Èn értem a választ és egyettértek FromOz-zal!
2011. júl. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Én inkább azt írnám, hogy rosszkor vagy rossz helyen. Járj nyitott szemmel. Nem biztos, hogy ennyire rá kellene görcsölnöd a kapcsolat témára, mert már én is jártam így, s akkor tutira nem jött össze amit szerettem volna. Azt szokták mondani, ha valamit nagyon akarunk, akkor azt megkapjuk, de a fordítottja is igaz. Ha valamit nagyon görcsösen akarunk, akkor azért se fog összejönni.


Próbáld a pozitív szemléletet nap, mint nap. Úgy kimenni az utcára, hogy keresed a pozitívumokat, hogy sugározz. S ha így lesz, akkor lehet, hogy pont a villamoson találod meg az igazit.


Ez nem csak amolyan szentimentális duma. Sokat jelent, hogy mit sugárzol magadból, magadról. Hiszen akiről lerí, hogy semmi kedve az élethez, hogy minden reggel úgy ébred, hogy a francba... azon át fognak nézni az emberek. S lehet, hogy az "igazi" is.


Minden életállapotnak meg van a maga szépsége. S egyébként teljesen jó vagy, normális érzések kavarognak benned (család, gyerek stb.). Ez az élet rendje, ez így helyes.


S gondolj abba is bele, hogy nem csak tebenned vannak ilyen gondolatok, hanem jó pár 30-as nőben is. Csak egymásra kell találni. (Ami nem egyszerű, de semmi sem lehetetlen)


Sok sikert kívánok hozzá, és mindenkinek, aki hasonló cipőben jár.


27L

2011. júl. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!