Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyek túl azon, ha a...

Hogy legyek túl azon, ha a vőlegényem már nem akar engem, én viszont senki mást nem akarok, csak őt?

Figyelt kérdés

Már nem akar velem lenni, bunkó velem, elutasító. Nincs rá különösebb oka, azt mondta, egyszerűen elege van, és semmiképpen nem akarja folytatni a kapcsolatot, se megmenteni, se újrakezdeni, semmit.


Én viszont úgy érzem, soha nem kell más, és nem tudom elképzelni, hogy valaha is mással legyek. Ha őt mással látnám, az is kikészítene. Ráadásul nem csak az fáj, hogy őt elveszítettem, hanem hogy most tök egyedül vagyok, és mindenki a szakításról fog beszélni.


Mit tanácsoltok, hogyan legyek ezen túl? Tudom, azt mondják, idővel könnyebb, de én nem érzem úgy.


2011. máj. 23. 10:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
mondd hogy legyetek barátok és beszélj neki mindenféle pasiról hogy uh de helyes meg lehet lesz valami stb
2011. máj. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfi mondja,hogy nemakarja,az úgyis van.Nem szabad ilyen emberbe fektetned az energiádat,a férfinek a szíve mélyén mindig jobban kell,hogy szeressen.Én azonnal tovább lépnék,mert ez egy sérült ember.Kell ez neked hosszútávon?
2011. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem. Ő semmiképpen nem akarja folytatni a kapcsolatot, tehát vége. Csak nem igazán tudom feldolgozni, 3 évig voltunk együtt.
2011. máj. 23. 10:18
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
És el is jegyzett?
2011. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

Nem szeret téged, örülj, hogy megmondta és nem húzta tovább. Te meg sztem betegesen szerelmes vagy.

" Én viszont úgy érzem, soha nem kell más, és nem tudom elképzelni, hogy valaha is mással legyek. Ha őt mással látnám, az is kikészítene" Teljesen túl dramatizálod.

2011. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
egyik napról a másikra azt mondta hogy mégsem akar téged, mikor már eljegyzett? semmi háttértörténet? az ember nem szeret csak úgy ki a másikból, valaminek történnie kellett.
2011. máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Első...ennél hülyébb tanácsot kötve hiszem hogy hallottam már!

Kérdező!Ezen az ember életében egyszer biztos átesik!(én is)Ha elhagyott nem akar,ha nem akar akkor felesleges utána koslatni mert azzal csak megutáltatod magad!

Vegyél erőt magadon és keres társaságot magadnak,flörtölgess,beszélgess,barátkozz a lényeg hogy kösd le magad és ne ilyen hülyeségeken gondolkozz!Az meg hogy nem akarsz mást és a többi...ugyan már!Egy ekkora parasztra nem hinném hogy szükséged van és ennél nyilván fogsz ezerszer jobbat is találni,feltéve hogy levontad ebből a következtetést és nem fogsz ki egy újabb s*ggfejt!Amúgy hány éves vagy és meddig voltatok együtt?

24/L

2011. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Már egy év után eljegyzett. Ezt, meg hogy nem akar velem lenni már, tegnap mondta ki véglegesen. Éreztem előtte is, illetve éreztette, de hivatalosan tegnap volt vége.
2011. máj. 23. 10:27
 9/18 A kérdező kommentje:
Egyébként ő 32, én 24, és több, mint 3 év. Tudom, hogy túldramatizálom, de most nagyon rossz.
2011. máj. 23. 10:28
 10/18 anonim ***** válasza:
51%

Kíváncsi lennék, hogy mikor volt az eljegyzésetek, mennyire hivatalos (család be lett e vonva a történetbe?)? Ezekből kiderül nagyjából.

Mert ha búcsúban jártatok és lőtt neked egy gyűrűt a plüss zsiráf mellett és azt ráhúzta az ujjadra úgy, hogy közben megkérdezte hozzá mész-e.. Hát, az nem épp a komoly dolgok közé sorolandó.. akármennyire is szeretnéd. :(

Írj magatokról.

2011. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!