Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek vannak nagyképű, vagy...

Nektek vannak nagyképű, vagy egoista ismerősötök, rokonaitok? Miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Mitől lesz valaki nagyképű, vagy nagyon egoista?


Van ilyen ismerősötök/rokonotok?

Miben nyilvánul ez meg nála?


2013. márc. 17. 10:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Egy volt osztálytársam, állítólag az anyja nevelte ilyennek, mert az meg cigány.

Meg is lett az eredménye, nem egyszer a wc-ben el lett verve meg belehugyoztunk az italába.

Gondolom az elsőnek is hugyoztak már bele;)

2013. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Van, a nővérem. Mindig az van, amit ő mond, mindig annak kell történni, ha mégsem, akkor iszonyú sértődés van. Azt hiszi mindig neki van igaza, mindent ő tud jobban és helyesen. Ilyen a személyisége. Ha kiskorában nem hagytuk volna rá, a szüleink nem hagyták volna rá, talán kinőtte volna.. Most, hogy felnőtt fejjel is ilyen, félek már késő változtatni.. Talán majd, ha talál egy igazi férfit maga mellé, az meg rendszabályozza.. (csak sajnos pont a viselkedése miatt nem sok férfi marad meg mellette)
2013. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a második hozzászóló vagyok..Hozzáteszem mi hála az égnek rendes körülmények, intelligens és kulturált emberek között nőttünk fel, úgyhogy senki nem ürít senki poharába, legyen az bármilyen személyiség.
2013. márc. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez megint nem jött össze.. Szóval a negyedik hozzászólásban javítanám a másodikat a harmadik hozzászólóra..
2013. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%

"intelligens és kulturált emberek között nőttünk fel"


Nagyon intelligens meg kulturált lehetsz, ha parancsolóan viselkedsz másokkal szemben illetve ők is marhára értelmesek, ha ezt hagyják.

Mi hazáig rugdostunk volna.

2013. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos. Kölcsönösen utáljuk egymást, mert én senkitől nem tűröm el, hogy úgy beszéljen velem, mint egy kutyával. Ezért két családtaggal és teljesen megromlott a viszonyom és sokkal eltávolodtunk már nagyon régen egymástól. Ezt sajnálom is meg nem is.
2013. márc. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11:30-as tudom kissé nehéz értelmezni, melyiket írtam én, de azért nem lehetetlen.. Mint írtam nálunk a nővérem a parancsoló és agresszív, egoista ember.. Mégsem köpünk bele a poharába, mert kulturáltak vagyunk. Így már talán érthető..
2013. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nekem is van ilyen ismerősöm. Azt hiszi, hogy ő sokkal többet ér a többi embernél, bunkó, lekezelő, de ha valami nem úgy történik, ahogy elgondolja, akkor jön a "király dráma", és jobban hisztizik, mint egy elkényeztetett 8 éves....


Igazából nem értem, hogy miért lesz valaki ilyen. Azt meg nem tudom, hogy valakit hogyan lehet "leállítani", mert észrevenni saját magát biztos nem fogja.

2013. márc. 17. 17:36
 9/16 anonim ***** válasza:

Rám sokan mondják, hogy egoista vagyok, mert csak magammal törődök. Nos, ez így van, engem a saját dolgaim érdekelnek, és szelektív hallásom van bárminemű pletykára - szóljon az akár rólam. Soha nem érdekelt mások véleménye, mindig mentem a saját fejem után, és ha valami balul sült el, akkor csak magamat okolhattam érte. Voltak olyanok, akik az utamba akartak állni, őket egyszerűen eltakarítottam az útból - félreértés ne essék, nem tiportam el őket, és nem is végeztem velük, csak mindennemű kapcsolatot megszakítottam az ilyenekkel, így elérvén, hogy ne tudjanak keresztbe tenni nekem. Soha nem érdekelt senki más, csak az, hogy nekem legyen jó. Nem vagyok sértődős, mert szinte minden utat, ami a cél felé visz, egyedül járom meg - nincs segítség, így nem tudok mást okolni, nem lesz sértődés.

Nem tudom, ez egoizmus-e...?

2013. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Soha nem érdekelt mások véleménye, mindig mentem a saját fejem után, és ha valami balul sült el, akkor csak magamat okolhattam érte. *Viszont soha nem tekintgettem a múltba, hogy mi lett volna, ha... Így történt, elb*sztam, nem lett jó, majd megpróbálom még egyszer, más módszerekkel.
2013. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!