Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakran mondják lányok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran mondják lányok, hogy nagyképű vagyok, egoista, és ehhez hasonlókat, pedig nem?

Figyelt kérdés
pedig éppen, hogy nem, annyira kevés az önbizalmam, hogy gyakran még boltban sem voltam képes venni semmit, mert annyira ideges voltam. ezen már fejlesztettem, de még mindig rohadt kevés van. és azt mondják, hogy nagyképű vagyok, egoista. ez eszméletlen. azért, mert ez tovább rombolja az önbizalmam, ráadásul néha úgy meghurcolnak, ahogy a nagypofájúakat szokták, és ez nekem hihetetlen fájdalmat okoz. pedig még csak az sincs, hogy "játszom a keményet". hogy lehet ez?
2012. máj. 11. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha többen azt mondják, akkor valószínűleg tényleg az vagy. (Nyugi nekem is mondták már, de lesz*rom). Azért nem látod magad helyesen, mert alacsony a szociális érzékenységed. Legyél többet társaságban.
2012. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem feltètlenül te irànyítod.A volt baràtomra mindenki ugyanezt mondta mikor elkezdtünk ismerkedni ès tènyleg annak tünt elöször de aztàn ahogy telt az idö ràjöttem hogy ez csal egy amolyan àlca.Nem direkt csinàlja csak jön magàtòl.Igazàbòl egy elèg szerèny fiù volt,mègis mindig mindenki lebunkózta meg lenagykèpüzte,de ö csak annyit csinàlt hogy csak azèrt is folytatta ès nem èrdekelte mert azt mondta hogy neki csak annak a szava szàmít akit szeret.Neked mennyire szàmít hogy mit mondanak màsok?
2012. máj. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!