Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismertek nagyon gazdag családo...

Ismertek nagyon gazdag családokat? Miből lettek gazdagok? Hogyan élnek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen, többet is. Többnyire vállalkozók, de az egyik családban az apuka valami orvosi munkájáért díjat kapott és a lánya már a fél világot bejárta 22 évesen.
2013. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sokról tudok, egyet ismerek jobban. Ott az apuka maffiózó, anyuka nem dolgozik. 3 gyerekük van, mindent megkapnak azonnal, amit akarnak. Szép kacsalábon forgó villában élnek a város egy menő negyedében.
2013. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az előző hozzászólónak elég lett volna annyi, hogy maffiózó családot ismer... Egyébként amikor megláttam a kérdést, egyből ez ugrott be. Az unokatesóim jobb körülmények között élnek: az egyik uncsitesóm szüleinek biciklisboltja van Gárdonyban, a másik unokatesóm apuja pedig most lett nyugdíjas. Tűzoltó volt.:)
2013. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Kettő nagyon gazdagot ismerek. Egyik zsidó család, másik pedig magánfogorvos család.
2013. márc. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többet is. Vállalkozók, orvosok, multinál dolgoznak, de ismereknnagykövetet is. Anyukák általában háztartásbeliek. Vannak, akiknek csak 1 gyerekük van, van, akiknek 3,3, de egy 10 gyerekes családot is ismerek. Gyerekek mind magánsuliba járnak, csini, drága cuccokban, apple laptop, saját kocsi, utána persze egyetem meg külföldi nyelvtanfolyamok, csereprogramok.
2013. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akiknek 3 vagy 5 ****
2013. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kettőt ismerek. Az egyik bróker. A másik vállalkozó, huszonvalahány alkalmazottal. Az alkalmazottak 10-12 órákat dolgoznak neki 100-110 ezerért, ők meg több millát kaszálnak havonta.
2013. márc. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen es mi is azok vagyunk. Földművesek vagyunk, a felmenőim is azok voltak. Szolidan élünk, de én pl. sokat utazok.
2013. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 nikolett urban válasza:

Igen ,megamat !

Kiskorom ota barmit megkapok amit akarok, német o. van cégünk :D

2013. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
régi de le rom őhm kökemény munkával
2017. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!