Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Támadtak már meg aluljáróban...

Támadtak már meg aluljáróban cigányok? Hányan, mikor, miért? És fehérek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 14:32
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
100%

úgy látom elég régi a kérdés.. de azért irok egy egyéni véleményt, hátha olvassa vki ..

19 éves, csongrád megyei lány vagyok. egy este discóból haza jövet 2 barátnőmmel egy bolt előtt ott ült 3 fiatal cigány gyerek, korunkbeli. megállítottak, de mi nem akartunk megállni, és illedelmesen mondtuk,h ne haragudjatok sietünk haza, nem érünk rá beszélgetni. Ők elkezdtek jönni utánunk, és elkezdték magyarázni a szövegüket cigányul, meg magyarul is, h csak azért nem állunk meg mer ők cigányok... stb. persze van egy ilyen alapja is, h nem szeretjük a cigányokat.. épp ezért mert annyi mindent hallani róluk. Na szóval jöttek utánunk, magyaráztak, de mi nem foglalkoztunk velük. a házunk előtt a két barátnőm elindult haza, a cigány fiuk a sarkon megálltak. azt hittük leráztuk őket, és belenyugodtak h nem foglalkozunk velünk, és más lányok után néznek. ez nem így alakult. mint említettem barátnőim elindultak haza, és a lelkükre kötöttem h hívjanak fel ha hazaértek épségben. én elindultam a lépcsőházban felfelé, mikor dörömbölést hallottam az ajtón.elkezdem sietni felfelé de betörték az üveget, és rohantak utánam. elkaptak befogták a számat és azt mondták ha hangoskodni merek leszúrnak mint egy " disznót", és az egyik fiúnál a kés ott volt valóban. kivittek az utcára. magatehetetlen voltam... elkezdtek fogdosni, és csúnya szavakkal illettek.. meg mondták h mit fognak velem csinálni, a testemet akarták..pontosabban. azután megcsörrent a telefonom a barátnőm volt az. felvette az egyik fiú és a barátnőm csak mondta-mondta h azok a rohadt cigányok milyen undorító módon viselkedtek stb.. persze nem tudtam válaszolni, meglepődött h mi van .. az egyik fiú beleszólt h azok a rohadt cigányok fogják most szétb*szni a barátnőjük seggét..(már elnézést a kifejezésért.. csak idéztem őket.. az intelligencia szintjüket ). majd kinyomták a telefont és kikapcsolták. folytatták a fogdosást, egy kis utcába a mi lépcsőházunk mellett..kb. 10 percig tartott az egész. és bekanyarodott barátnőm az apukájával meg anyukájával. a fiuk rögtön elengedtek és elszaladtak.. a mai napig nem láttam őket.. hál istennek.. valamilyen szempontból jobb is így.. nem kívánom senkinek ezt ami velem megesett..és lányok vigyázzatok magatokra hazafelé! látjátok mi sülhet ki belőle! remélem tanulságos volt.. azóta taxival járok haza vagy a szüleim jönnek el értem.. ha égő ha nem.. 19 éves létemre.. inkább.. mint h még egy ilyen eset megessék..

2009. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Utolsónak: nem égő, hogy érted mennek a szüleid, sokkal égőbb lenne, ha megerőszakoltan ülnél egy körházi váróban vagy rendőrségi kihallgató szobában. Szerencséd volt és mondd el minél több lánynak, hogy okuljanak belőle !
2009. dec. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Kedves 2009-12-26 19:36-os válaszoló!


Szerintem küldd el ezt a történetet a [link] címen lévő blogra is, hogy minél többen okulhassanak belőle.


Szerencséd volt a barátnőiddel és azzal, hogy mindannyian (a barátnőd szüleivel együtt) komolyan vettétek a fenyegetést, amit mindössze néhány kölök generált. Nagyon sokan nem veszik komolyan ezeket a dolgokat, és sajnos túl későn eszmélnek.

És az előttem válaszoló még viszonylag a pozitívabb alternatív lehetőségeket vázolta föl. Ezeknél én elképzelni is tudok, és sajnos már láttam is rosszabbat.

2010. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az összes purdés cigót szájba kell b@szni ha kötekszik!Elég volt már belölük,hogy a magyar embereket terrorban tartsák a kirivó viselkedésükkel!!
2010. máj. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!