Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sok ember miért gondolja azt,...

Sok ember miért gondolja azt, hogy mindig mindenhez köze van?

Figyelt kérdés

Annyira unom már ezt a stílust, de rengeteg ember ilyen.


Mindenkinek beszólogatnak, hogy miért ilyen-olyan-amolyan zenéket hallgat,a mikor ez-az-amaz jobb, beszólogatnak mindenkinek az öltözködésére, stílusára, most tökmind1, h rocker, emos, stb....ha egyszer így érzi jól magát, minek foglalkoznak vele?


Komolyan néha úgy érzem, mintha az óvodában, vagy bölcsődében lennék, ott szokták ezt csinálni, hogy "az enyém jobb bibibííí"


Miért kell mindenért beszólni? Egyáltalán mi köze a másik embernek ahhoz, hogy X-nek milyen a stílusa, mit csinál, mit hallgat?


Egyáltalán honnan jön ez a dedós természet?



Elnézést a kirohanásért, de olyan idegesítő, és már unom, hogy nekem is beszólogatnak, mert szeretem a rock zenét, "de ettől még nem leszel rocker!! hű de kemény valaki!!" stb....


18/L


2013. márc. 20. 17:50
 1/4 A kérdező kommentje:

Van egy emos fiú barátom, soha nem tudna senkinek ártani, mégis neki is beszólnak, hogy "jobb lenne ha megd*gölnél" meg stb....

És ezt noname idegenek mondják, akik nem is ismerik, de csak azért a halálát kívánják, mert emosként érzi jól magát....


(ne térjünk ki a szidalmazásokra)

2013. márc. 20. 17:52
 2/4 A kérdező kommentje:
A poén az, hogy rengeteg az ilyen beszólogatós 18-25 éves de 35-40 éves kiadásba is láttam....
2013. márc. 20. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is beszóltak múlt hét pénteken,pont ezért.Ha te így érzed jól magad, akkor kit érdekel, hogy más mit ,,ugat" ?

13/L

2013. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért foglalkoznak állandóan másokkal, hogy ne saját magukkal kelljen. Aki nem bír önmagával összezárva élni, az állandóan más témát fog keresni. Vigasztaljon a tudat, hogy nekik rossz, és próbálj meg nem foglalkozni a beszólásokkal, akármilyen nehéz is időnként :)
2013. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!