Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a Bajnai univerzális...

Ez a Bajnai univerzális ember? Mindenhez ért?

Figyelt kérdés
Bkv vezetés, gazdaság, legközelebb minek nevezik ki?
2009. márc. 30. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Legközelebb miniszterelnöknek... Hogy utána minek, azt még nem tudni :)
2009. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
felőlem már most mondhatna le, még meg se szavazták, azt a paraszt töri a fejét a megszoritásokon
2009. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Kíváncsi lennék hogy lehet ez az ember politikus mikor a Hajdú-Bét libatenyésztőinek pénzét lenyúlta,sokan csődbementek és volt aki öngyilkos lett miatta.Ez egy hiteles ember?Na ne mááár.Semmivel sem különb Fletónál ugyanolyan tolvaj,hazug ember.
2009. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Draskovics a párja... akkora az összefonódás, hogy máris védelem alá helyezte ezt az "óriási elmét".
2009. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Hát az EU-s pénzek elosztásához biztosan nagyon ért. (úgy hallottam, valami kutyawellnessz- projektre is adtak többmilkát, mert az olyan trendi)

lehet hogy gordonkázni is tud. Hja kérem, egy Bajnai!

2009. márc. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Mint gazdasági szakember nem muszáj értenie a gazdasági kérdéseken túl is, elég ha olyanok vannak körülötte,akik elmagyarázzák neki nagyjából. Ő ahhoz ért,hogy hol lehet ésszerűbben gazdálkodni.


Ahogy elnéztem a programját sajnos túlságosan is racionális ember. kellenek a szociális kiadások lefaragása,de úgy látom kicsit túlzásba viszi. Nem hiszem,hogy pont most kéne a gyerekesek terheit növelni. Viszont a 13ik juttatásokat valóban meg lehet szüntetni,vagy a MÁVnak sem kell önteni a pénzt.gazdálkodjanak jobban.


A hajdú BÉT-ről annyit olvastam,hogy a baromfipiac összeomlása miatt ment csődbe a vállalat, arról meg nem ő tehet.


Szzerintem elvégzi a piszkos munkát (ha hagyják) aztán mehet isten hirével. Ami a baj lehet,hogy csak gazdasági szemmel fogja nézni a dolgokat,és nem lesz tekintettel egyéb szociális problémákra.

2009. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Racionálisnak nem mondanám. Tök jó, ösztönözzük azt hogy dolgozni akarjanak az emberek. Legalábbis ezt nyilatkozta, ezért csökkentik a segélyeket és egyéb szociális támogatásokat. Teljesen egyetértek vele ebben. De: hova menyjen el dolgozni az a 4-500.000 munkanélküli, plusz az a (nem tudom pontosan, de) legalább ugyanennyi szociális segélyből élő??? HOVA MENYJENEK EL DOLGOZNI, ha nincs új munkahely (dejó, 1500 munkahely jött létre miközben SZÁZEZER szűnt meg)? Mégis hova? Tehát azzal együtt például a vállalkozások kötségeit nem ártana csökkenteni, esetleg a munkabérek értékét növelni (márpedig a minimálbér megadóztatása teljesen ellentétes ezzel), hogy még jobban megérje dolgozni. Ráadásul a vállalkozások is mennek tönkre, sorozatosan esnek ki a magyar cégek a versenypiacról, nem tudnak semekkora profitot elérni, és inkább bezárnak! Tehát még tovább csökken az adóból a bevétel, nő az elképzelthez képest a szociális kiadásokra szükséges összeg, és máris összedőlt az egész 300-400 milliárdos TERV. Aztán persze jöhetnek a jól ismert "további megszorítások", amiket 20 éve "reform"-nak csúfolnak, mert az rövidebb szó.


És akkor még nem volt szó arról, hogy mik a tervei a közbiztonsággal, az önkormányzatokkal, az egészségüggyel, a közlekedéssel, és a többi kormányzati feladattal. Ugyanis neki, mint leendő miniszterelnöknek nem csak a gazdaságot kell felügyelnie. Akkor elég lenne Verest leváltani, aki valóban egy f..z, és még finom voltam.

2009. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző!


Európában nálunk az egyik legkisebb a foglakoztatási ráta, valószinűleg, ezért kéne több embernek dolgoznia. Jó kérdés,ha nincs munkahely,akkor hova menjenek?

2009. márc. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértünk abban, hogy több embernek kéne dolgoznia, sokkal többnek. Tudom, hogy a 0 munkanélküliség lehetetlen, de én 40km-re lakok a szlovák határtól. Itt, és még beljebb is több helyen Szlovákiából hoznak embereket dolgozni, miközben az itthoniakat küldik el ugyanattól a cégtől.
2009. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!