Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Utalom a korosztalyom, mas is...

Utalom a korosztalyom, mas is jar ebben a cipoben?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nem csak most, de kb. miota az eszemet tudom, utalom a korosztalyom. Az ovit nem szerettem, az iskolaban bantottak egymast a gyerekek, en mindig azzal baratkoztam, akit bantottak. 10 evesen kijartam par jatszoterre, de nem azert hogy jatszak, hanem, hogy beszelgessek az anyukakkal, mert veluk ertettem meg magam. (az en anyukam depresszios volt, nem torodott velem) Az iskolaban mindig joban voltam a konyvtaros nenivel, a menzasokkal, es az osztalyfonokomnek en voltam a kedvence, nagyon sokat voltam vele. A tarsaimat mindig untam, felszinesek es sokszor farasztoak voltak. A gond az, hogy ez azota se valtozott. 20 vagyok, es a helyzet ugyanaz. Egyetemen is a tanarokkal baratkozok, a konyvtarosnak mondok el magan dolgokat/kerek tanacsot. A hallgatokkal is elvagyok, bohockodok, nevetgelek veluk, de csak azert, hogy ne tunjek nagyon ki. Ez a szinjatek nagyon kimerito, de nem tehetek rola, a tobbseg allandoan itelkezik masok felett, csak a kulseje erdekli, nem ertenek se a kulturahoz, se a politikahoz, vallashoz es a tobbi. Egyszeruen nem tudok veluk beszelgetni. Nem azert irtam ki a kerdest, mert nagyon okosnak akarok tunni, hanem hogy megtudjam, mas is tudja/erzi-e mire gondolok. Fontos megjegyezni, hogy kivetelek mindig akadtak, 2-3 igazan jo, regi baratnom is van, de nem ez az altalanos.
2013. márc. 21. 20:30
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Ha jól értem megjátszod magad a többiek előtt,hogy kedveljenek,de te nem kedveled őket,mert ők nem kedvelnének téged ha tudnák milyen vagy igazából.
2013. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
79%

Az a nagy helyzet, h lelkileg nem vagy valami stabil és ez így nyilvánul meg.

Szal nem te vagy a szupersztár, aki marhára érett, hanem anyádéktól szart se láttál, így kimaradtak dolgok, ezért nem tudsz ellazulni, ezért is kerested mindig a elvertek társaságát, sose érezted magad elég jónak, h a társaiddal legyél.

A Frued védekező mechanizmusai között van egy, ami tökéletesen illik rád, nem tudom a nevét, de az amikor az illető direkt szembe megy a dolgokkal.

De végülis teljesen mindegy, mert totál oda vagy magadtól, így nagyon nem fog az általam leírt kritika tetszeni.

Szal inkább leírom azt, amiért feltetted a kérdést.


Jaj de jó, b ilyen nagyon érett személyiséged van, bárcsak mindenkit te szartál volna, mi lesz így a világgal???

Több ilyen emberre van szükségünk.

2013. márc. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!