Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Konfliktus a férj barátjával....

Konfliktus a férj barátjával. Ilyen helyzetben ti mit tennétek? Hogyan vethetnék véget ennek az egésznek?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok.

A férjemnek van 2 gyerekkori barátja, akikkel szuperszónikus a kapcsolatuk és kölcsönösen magasztalják egymást az egekig. Sokszor segítettek már egymáson és tényleg jól kijönnek.

Nekem viszont sajnos (lehet durva, de) hánynom kell az egyikőjüktől. Egyszerűen undorító világszemlélete és felfogása van, az még hagyján, de ez a pasi minden nőt meg szeretne kapni magának és mostanában rám is van indulva. Eleinte csak kétértelmű mondatokat ejtett el mostanában viszont ha mondjuk ketten maradunk néhány percre szinte sarokba szorít, félreérthetetlen célzásokat tesz.. Társaságban persze ő a kisangyal..

Szinte már félek tőle és amennyire csak lehet kerülöm, ha hozzánk jön inkább elmegyek és igyekszem minél kevesebb közös programon részt venni.


Nem tudom mit kellene tennem, mert a férjemnek nem szólhatok, hiszen nincs semmilyen kézzelfogható bizonyíték, rajtam kívül senki nem érzékel ebből semmit mert csak akkor ilyen mikor más nem lát/hall.

A másik pedig az hogy ha a férjem ezt megtudná biztosan nagyon megviselné, mert az ő kapcsolatuk amúgy tökéletes, csak velem ilyen idióta a barátja.. :(


2013. márc. 22. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Uhh de ciki szitu. Mindezzel együtt én annyit tennék csak, hogy elkerülném, hogy kettesben maradjak a baráttal. Próbálj meg teljesen közömbös lenni vele. Azt mondjuk mondhatod neki, hogy ha nem állítja le magát, akkor elmeséled a férjednek, milyen jó barát is ő...
2013. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer intézd úgy, hogy együtt maradjatok kettesben, és vedd fel a telóddal, hogy miket mond. Vagy diktafonnal.
2013. márc. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az ilyen az nem barát.

Barát nem mozdul rá a barátja feleségére.


Telefonra felvevés jó ötlet,az ilyentől én megszabadulnék.

2013. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Éppenséggel azt gondolom, a férjednek kell a problémát megoldani, több szempontból is. Kizárt, hogy a barátjának erről a szokásáról ne tudjon. Elhiheted. És ha a férjedtől ilyen segítséget nem kérhetsz, akkor ott gondok vannak, később még nagyobbak lesznek. Akkor ki lesz a hibás?

Úgy vélem, mindig az szóljon előbb, aki előbb észleli a problémát. Nem választás elé kell állítani a férjedet, hanem a segítségét kérni, elvégre ő ismerhet mindkettőtöket a legjobban.

Ha választásként tálalod, kétséges, hogy jössz ki belőle. Ha feladatként, amelyet csakis ő tudhat megoldani, akkor biztos lehetsz végeredményben. A pasik imádnak feladatot megoldani. Amit csak ők tudnak. Az olyan férfias...

2013. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!