Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki egyszerre...

Van egy lány, aki egyszerre művészlélek és divatmániás, mi az oka, ha valakiben ennyire szélsőséges személyiségek lakoznak?

Figyelt kérdés
Van egy csaj ismerősöm, aki úgy költ verset, mint az álom, már bezsebelt elég sok díjat, totál elvont, amiket csinál. Teljesen megőrül az ilyen nagyon mély, művészi dolgokért,otthon van az egész művtöriben, irodalomban, mindenben, nagyon művelt. Ugyanakkor vásárlás és szépségmániás, állandóan "shoppingol", sminkel, rengeteget költ magára, olyan, mint egy playmate. Ez a 2 jellem teljesen eltér és olyan furcsa, a legtöbb ilyen művész lány inkább egyszerűbb és nem ad annyit a külsőségre. Szerintetek mi az oka, ha valakinek 2 ilyen eltérő személyisége van? Vagy csak nekem ilyen furcsa ez?
2013. márc. 26. 00:25
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
58%

Szerintem ez teljesen normalis.

Gondolom a versek mellet csak szepen es divatosan akar kinezni ami szerintem jo is mert sok vers iro rongykent nezki. De o nem es ettol megjobb versironak nezz ki. :)

2013. márc. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
92%
Én is pont ilyen vagyok szerintem nem összeférhetetlen a 2.
2013. márc. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem két eltérő személyiség. Ő egy ember. Túl sok amerikai filmet nézel.
2013. márc. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem, mi ebben a fura.

Aki művészlélek, annak nem lehet stílusa?

Sok művésszel van dolgom, de nem jellemző rájuk hogy topisak lennének.

Mellesleg ha azon a vonalon gondolkodunk, hogy a művészeknek fejlettebb a szépérzékük, akkor teljesen normális hogy adnak magukra.

Végülis az ember maga is egy műalkotás. :)

2013. márc. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
93%
ez a 2 jegy nagyon is összefér. Nekem zenész ismerősöm van, és ő is divatmániás. Minden héten mutatja az új kis szerzeményeit. :)
2013. márc. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%

Ja, és nem tudom eldönteni, hogy ezzel most a magukra sokat adó, tiptop lányokat, vagy a művészlelkeket akartad ledegradálni.

Milyen indíttatásból született a kérdés? Hogy a divatos lányokba nem szorult annyi értelem hogy verset írjanak, vagy hogy a művészek igénytelenek?

2013. márc. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%

Nem értelek, egy művészlélek, egy fiatal lány aki verset ír, nem adhat magára,nem lehet igényes? Mi a kettő között az összefüggés?

Egy költő csak toprongyos lehet?

Ő akárhogy nézed, bármivel is foglalkozik, akkor is NŐ.

2013. márc. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
83%
A divattervezők szerinted nem művészlelkek?
2013. márc. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
0%
8-as: nem arról volt szó hogy divattervező, hanem hogy szereti követni a divatot, szeret öltözködni... A divattervező hivatásszerűen foglalkozik ezzel. Mielőtt leírsz valahová valamit, ajánlom hogy előtte próbálj meg olvasni is! :)
2013. márc. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
83%
Elolvastam, művészlélek és szereti a szépet. Valahol a művészhajlamát kiéli a kinézetén is. A divattervezők többsége is divatmániás és művészlélek egyben.
2013. márc. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!