Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a baj azzal ha egy lány...

Mi a baj azzal ha egy lány "művészlélek" és netán szeret érdekesen, stílusosan öltözködni?

Figyelt kérdés
Több kérdés válaszánál is láttam ebben a kategóriában, hogy a fiúknak nem olyan lány kell aki egyedi már öltözkösében is. és, hogy akkor biztosan művészlélek a csaj. Na erre szeretnék választ kapni, ezt nem értem.
2011. aug. 24. 00:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
amíg nem mész el az undorító mindent magadraaggatós kategóriáig, addig semmi vész :P
2011. aug. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
bizonyos értelemben az öltözködés is művészet. de nem mindenki művész, aki nem átlagosan öltözködik és van átlagosan öltözködő művész.
2011. aug. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Valami konkrétum, hogy neked mi az az érdekesen, stílusosan? Kíváncsi lennék :) Linkelj képet, vagy mondd el mire gondolsz. Nekem is ugyanez a gondom/kérdésem. Nem azt mondom, hogy művészlélek vagyok, csak eltér az érdeklődési köröm. Természetesen a hasonló stílusú fiúk tetszenek, bár ilyenekkel nem találkoztam még (legalábbis Magyarországon). Vasalthajú pinkpólós csávók meg felőlem verhetik a szolis r*bancokra, én is ugyanúgy nem tartom vonzónak őket, mint ők engem.
2011. aug. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
teljesen egyet értek vele:) csak azt nem értem ez miért ekkora baj egy pasinak ezt már ott is megkérdeztem mert feletébb érdekelt de nem kaptam rá választ...sok muvesszel vagyok korulveve muveszeti suliba jarok;) es tudom h mindenki mas de pont ezert jo veluk ennyire:)
2011. aug. 24. 00:47
 5/26 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy kinek mi a stílusos, az is eléggé szubjektív, van aki azt érti ezalatt, hogy abszolút polgárpukkasztóan, valami szubkultúrális irányzatot (vagy esetleg többet kombinálva) követve öltözködik. Persze ezzel nincs semmi baj, de sok pasi nem szereti az ilyen túlkapásokat, mert az ilyen lánnyal kevésbbé lehet eldicsekedni a haverok előtt is (tudom, hogy ez milyen, de ez az igazság), plusz ha valamilyen egyedi stílust követsz, az mindig jobban megosztja az embereket (így a fiúkat is), mint ha valaki átlagosan öltözködik, ahogy mindenki, nyilván arra nem mondják azt, hgy hú, nem tetszik, mert nincs is mit értékelni rajta.

A művészlélekség az már más tészta. Azt nagyon sokszor negatívan használják, még akkor is, ha mondjuk te nem negatívan érted. Semmi köze a művészséghez, ez inkább egy pejoratív szó, ami azt jelenti, hogy különcködő, pózer az illető.

Én ugyan művész vagyok (mármint hivatalosan is, nem rajzolgatás szinten), de a hideg kiráz attól, amikor mondjuk ez kiderűl, és azt mondják, hogy "akkor te ilyen művészlélek vagy, ugye?", mert nem, teljesen normális vagyok, csak épp nem gázbojlerszerelő, hanem művész...

2011. aug. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Most igy nem akarok kepeket mmutatni mert macerás lenne...de ilyen h osszillo szinek...quimby koncertre mikor kimentem es fenykepezkedni lehetett...azt mondtak h annak a szep ruhas lanynak ...:->legnagyobb elmenyem:P:P es ez igy nagyon jol esett...akkor..van ilyen hogy ilyen nagyon szines akarok lenni...es piros csogatya es etnies skate shoe...meg sotetkek polo meg kis farmer melleny..nem erre gondolok a stilusra...ez olyan kis megszokott szerintem...de pl egy narancssarga tenisz narancssargas selyem harisnyaval..meg egy voros len szoknya az aljan egy vastag(ocska) narancssarga csikkal...es egy narancsos pirosas feheres nagy koros konyekig felturt felso es narancsarga taska ...esetleg hajpant nem tudom mennyire tudtam elmagyarazni(ebben voltam quimbyn)en ezt stilusosnak gondolom...bar nem akarom azt se kijelenteni hogy muveszlelek vagyok mert az igy eleg p**as lenne...igy is feltunhet egy kis egoistasag valoszinuleg a szovegemben de ne haragudjatok :)
2011. aug. 24. 00:58
 7/26 A kérdező kommentje:
azert annyira egyedi en nem lennek:))) de egy baratnom elegge...sot nem is egy...es nagyon sok baratjuk van...es hat nagyon jo fejek is:)stilusuk engem szemelyszerint lenyugoz...hogy mennyire mereszek...
2011. aug. 24. 00:59
 8/26 A kérdező kommentje:
00:54 külön köszönet...és persze többieknek is:)én nem vagyok művész...csak nagy álmom hogy majd egyszer az legyek...most 9 be megyek egy ujabb muveszetibe es folytatom amit elkezdtem...de meg igy is folyton azzal kezdik h akkor ilyen muveszlelek vagyok ugye...bar a barataim..mindig ezzel jellemeznek hogy muveszlelek....es nem igazan szeretem en sem...nekem a mmuvesz szot is ki kell valaki erdemelje a szememben az hogy szepen rajzol az nem eleg...tudom hogy akkor jol rajzol...de ennyi...persze bosck meg picasso meg stb ...ok mar muveszek...de leginkabb ezt ugy dontom el hogy szeretek veluk szemelyesen talakozni...es belenezni jo meleyen a szemukbe...az kiallitas megnyitoikon mindig elaatnak nehany jo tanaccsal....:)ezt egyszeruen imadom...oket latom igazi muveszeknek akik hajlandoak a novendekeket is degiteni nem csak leulnek es dicserik magukat...
2011. aug. 24. 01:05
 9/26 A kérdező kommentje:
Most bizonyosan forognak a sirjukban...:|szóval elnézést Bosch, Picasso stb...*
2011. aug. 24. 01:08
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
valszeg, akik ilyen előítéletesek nem éppen valami értelmes emberek, ha többre tartod magad, ne foglalkozz velük! :)
2011. aug. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!