Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez a "nekem csak lány...

Mi ez a "nekem csak lány albérlő kell" mizéria?

Figyelt kérdés

Kezdek ideges lenni.

Gyorsan kellene albérletet találnom.

Eddig 8-at néztem végig, de mindegyik főbérlő azt mondta, hogy őt nem érdekli, hogy én nem bulizok nem bagózok, nem vagyok hangos, ő CSAK lányoknak adja ki az albérletet, fiúk szóba se jöhetnek.

Én 8 albiból 6-ban a főbérlő nő, a maradék 2 meg házaspár.


Egyszerűen nem értem. Miért hiszi az az összes főbérlő, hogy a lányok szentek?

Hirdetésekben is folyamatosan látom : "Kiadó......csak lányoknak!" "Ilyen-olyan albérlet kiadó lány egyetemistáknak" stb.


Mi ez a mizéria? Szerintük egy lány az soha semmi rosszat nem csinál?



2013. márc. 27. 15:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Én helyett ÉS. elírtam bocsi.
2013. márc. 27. 15:03
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem a lányokról gondolják, hogy rendesek, hanem a férfiak becstelenek. Pl. sokkal több férfi bűnöző van, mint nő és fizikailag is sokszor előnyben vannak a nőkkel szemben, ezért esetleges kidobás esetén nehezebb dolga lenne.
2013. márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ettro ***** válasza:

Sok a hülye ember. Vagy aki ki akarja adni a lakást az egy perverz ... És ez alapján túl sok perverz akarja kiadni a lakását albérletbe.


Egyébként a lányok is b*döset sz**nak. Se jobbak se rosszabbak egy férfinél.

2013. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát ezaz...nem értem a relációt.

Nekem van csaj ismerősöm, aki 2 másikkal lakik együtt. (főbérlő nem ott lakik, de közel)

Ő mondta, hogy még 2 fiúval is szívesebben együtt lakna, mert ilyen rendetlen embereket még nem látott. Mondta, hogy hetente járnak fel hozzájuk a pasijaik jó hangosan szeretkezni, széthagyják mindenfelé a használt betéteket meg tamponokat, stb.


Jó ez egy szélsőséges eset, de ez is bizonyítja, hogy ilyen szempontból nem hiszem, hogy a lányok jobbak lennének...



"Perverz adja ki a lakását"

Meglehet, de rengeteg nő főbérlő van, mint mondtam 6 darab a 8-ból nő volt, 2 meg férj és feleség.

2013. márc. 27. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők tartanak a zaklatástól...Ha pasi a főbérlő akkor meg lehet azért preferálja lányokat,hátha meg lehet dugni.Házaspár estében nem értem.

Amúgy csak szobát bérelnél vagy az egész lakást?Mertha az egész lakást ahová csak havonta 1x menek 10 percre az albérleti díjért(vagy annyiszor se),akkor szintén nem értem miért nem mindegy...

2013. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg csak mert többnyire tisztábbak, nyugisabbak, pontosabban fizetnek, ilyesmi. Többnyire. Tehát jó eséllyel nem lesz gubanc. De ott én is elakadok, hogy fejre is állhat az ember, akkor is lány kell, és kész. Ha tényleg zűrmentes vagy, jól bánsz a pénzzel és nem fenyeget a fizetőképtelenség veszélye, tiszta vagy, szereted a csendet, nem akarsz állatot, stb, akkor nem értem, mit akadékoskodnak, főleg hogy ők se tudják indokolni. Tényleg csak ilyen megfigyelés alapon hirtelen statisztika (a kis tapasztalataik) lehetnek mögötte, ennél racionálisabbat hiába is keresünk szerintem.
2013. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3 szoba volt, meg 5 minigarzon....és hiába nem lakott ott a garzonnál a főbérlő, akkor sem volt mind1.
2013. márc. 27. 23:40
 8/9 A kérdező kommentje:

"Szerintem a nők tartanak a zaklatástól"


Egyetemista fiúknál? Ugyan :DDD

2013. márc. 28. 13:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézd,ha csak szobát adnék ki nő létemre én is lány albérlőt preferálnék,mert ugy pasi előtt mégsem lehet csak úgy "bugyiban rohangálni".stb szóval azért kényelmetlnebb.

Ha komplett lakást akkor nekem mindegy lenne fiú vagy lány.

2013. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!