Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak h lekoptassam őket?

Mit csináljak h lekoptassam őket?

Figyelt kérdés
19 éves magyar! srác vagyok és nagy problémámra Erdélyben élek. Van egy barátnőm , velem egy városba lakik , csak egy utcával arréb. A problémám az h van 1 pár román gyerek ( kb 15db 16 év körüliek ) arrafele akik nagyon utálják a magyarokat.Ezek legtöbbször így nyáron ki szoktak ülni a barátnőm tömbházuk elé , és már félek arra fele is menni. És tavaly is rengeteg alkalommal belémkötöttek az miatt mert magyar vagyok. Szídtak s belém is kötöttek , meg is ütötek néha. Egy ideje a nyáron nem láttam őket , de most vh újra feltüntek a színen. Ma este kb 7-8 körül amikor hazakísértem a barátnőmet ezek a magyar utálók ott ültek , belém kötöttek , s meg is ütöttek , a barátnőm bár elhúzott h ne foglalkozak velük , de ők utánnunk szaladtak és feljöttek egész az első emeletig , és meg is ütöttek.Én is vissza ütöttem , hisz egy csepp erő bennem is van , hisz 3 és fél éve űzöm a bodybuilding -et , de vh úgy érzem h mégsem tudnék velük elbánni , úgy h ne kössenek többet belém , se a barátnőmbe. (Amúgy volt alkalom amikor a barátnőm egyedül votl és őt is megütötték , s nem számított nekik h lány). Tehetetlen vok. Ha tudtok néhány tanácsot adni nagyon megköszönném !!!!!
2009. szept. 18. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

szia.En is erdelyi vagyok. Itt,ahol lakom is,sajna,hasonlo bunkokbol van boven.

Velemeyem szerint az eroszak nem fog sehova vezetni,legalabbis jora nem.

Nem lehet ezek ellen semmit tenni,meg rendorseggel sem nagyon,igy szerintem mutass TE peldat nekuk azaltal,hogy nem reagalod le a 'magyargyuloletuket",vagy ha probalnak eroszakoskodni is,Te tartsd tavol magad,vagy kerdezd meg oket,hogy miert is nem lehetne civilizaltabban,kulturaltabban viselkedni...

Eroszakkal ugysem lehet oket tavol tartani.Valahogy meg kell probalni jo szora birni,ha maskepp nem megy,hat legy okosabb,jatszd el a jopofit neha ,kerdezd meg,hogy s mint,valami "haveri"fogast,meg ha nem is erzed ugy.

Pontosabban melyik megyeben elsz?

2009. szept. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
vegyél egy viperát, és valamit ami eltakarja az arcod, és egyik éjjel kapd el öket.
2009. szept. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

2-nak igaza van.Baseball ütő is jó. Jól verd szét őket, de úgy hogy 1 életre megemlegessék. Nem tudom a magyar gárda ki megy e Erdélybe, de tőlük is segítséget kérhetsz, kimegy 20-30 gárdista és rendet tesznek!

Amúgy választás után meg fog szünni a külföldi magyar utálat, mert a jobbik tesz majd intézkedéseket ilyenek ellen, és azt is akarják h visszacsatolják Erdélyt (velük egyetemben én is)....

2009. szept. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
46%
Kérlek gondolkodj, és ne hallgass a fentebb leírtakra. Azzal, hogy megvered őket egyetlen dolgot fogsz elérni, még nagyobb veszélybe sodrod a barátnődet. Ha bármilyen módon sikerül rájönniük, hogy te voltál, akkor vadászni fognak a barátnődre, amikor egyedül lesz. Őszintén szólva a leghalványabb foggalmam sincs mit tudsz velük csinálni. Probálhatod a józan észt előhívni, és elmagyarázni nekik, hogy te nem akarsz rosszat, és csak a saját butaságukat bizonyítják ezzel a viselkedéssel, de valószinüleg ugyanúgy megvernének, mert bántaná őket, hogy rávilágítasz az alacsony intelligencia szintjükre :D Nemtudom, ha van pár ismerősöd hívd őket össze, menjetek beszélgessetek el velük, de ne bántsátok őket, mert azzal csak nagyobb tüzet fogsz szítani. A fentebb leírtaknál a gárdás visszacsatolás témát pedig te sem gondolhattad komolyan barátom...
2009. szept. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"""Amúgy választás után meg fog szünni a külföldi magyar utálat, mert a jobbik tesz majd intézkedéseket ilyenek ellen, és azt is akarják h visszacsatolják Erdélyt (velük egyetemben én is)...."""


--mar ne haragudj,de ezt bar le sem irtad volna.Szerinted ugy mukodik,hogy nehany okos eldonti az erdelyi magyarsag sorsat?HAt zombik ok..?Plane,hogy visszacsatoljanak?mert azt az erdelyi magyarsag nem keri,nem akarja.erdemes lenne szuroprobaszeruen rakerdezni egy pl.erdelyi magyar chatoldalon.MEg fogsz lepodni.MAr bocsi,de ez a Magyarorszag sem egy csodaorszag,ahova mindenki kivankozik.

2009. szept. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szilágymegyében élek , Zilah városában. Próbáltam velük beszélgetni de nem lehetett, a beszélgetés helyett neki ugrottak az embernek , mert ezeknek még a pofájuk is olyan hülyén néz ki mintha valami daganatból születtek volna. Olyan vad félék. Egyszer még apámnak is majdnem nekiugrottak... rendőrségre meg persze hiába fordulok... hisz román románt véd ... nemtom mi tévő legyek , már arra is gondoltam h 1x jól meg kéne verni őket ,de úgy h legalább 2 hónapig ne tudjanak lábra állni .. !!! További tanácsokat is elvárok , és köszönöm szépen az eddigi segítségeteket !
2009. szept. 19. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!