Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tisztázzam ezeket a...

Hogy tisztázzam ezeket a barátnőimmel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Azt állította legutóbb, hogy tartozok neki 400 forinttal. Lehet, hogy igaza van, de szerintem nem, ugyanis, nem kértem kfc kajára. Hogy tisztázzam, ezt vele.A másik bnőm meg 100 lóg nekem, de nem akarja visszadni, mert állítása szerint erről szó sincs, holott mikor a bowlingozás végénél jártunk, elharmadoltuk a 2490 forintot (830 ft személyenként) 830 helyett 930adtam, és mondtam neki akkor, hogy lóg egy százassal. Most, hogy mondtam neki,azt mondta, hogy nem is tartozik nekem. a Harmadik dolog az, hogy akárhova elhívnak, nem akarok menni, mivel nem akarok olyan helyre menni ami pénzes és akkor itt k*ára kellemetlen helyzetbe hozott a bnőm, kijelentette, hogy miért nem akarok jönni, hisz egy csomó pénzem van(konkrétan 180ezret mondott, és mindenki engem nézett, és ro*adt kellemetlen volt), ráadásul jó hangosan, nyilvános helyen(mosdó). Nem tudom, hogy fékezzem ezt, meg, minden ötletemet bevetettem, de semmi. Tudnátok segíteni?

2013. márc. 31. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Most ti komolyan 100-400 forintokon témáztok?:)
2013. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó barátnők lehettek, ha párszáz forinton már megy a cirkusz.
2013. márc. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hagyd a franvba a tartozást és felejetsd el a "barátnőidet"!
2013. márc. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, odaadtam neki. Hagy örüljön a kis csóró...
2013. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kihasználnak téged. Erre a megoldás, hogy nem jársz el velük sehova. Kis összegek, de ez akkor is visszaélés és biztos, hogy folytatnák tovább. Sok kicsi meg sokra megy. Más megoldás nincs mint, hogy nem mész el velük sehova se!
2013. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

azt mondom 900-1000 vagy több ft..


de pár száz ft-on ne vitázzatok már..

2013. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!