Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 2 fontos dolog van az életembe...

2 fontos dolog van az életemben, de úgy érzem, hogy az egyik nem fog sikerülni. Miért?

Figyelt kérdés

Az egyik amit szeretnék az az, hogy állatokon segíteni. Ezt bármikor megtehetem. A másik a gyerekek, szeretnék majd saját gyereket is (mielőtt leszólnátok, NEM MOST) de valamiért úgy érzem, hogy az utóbbi nem fog sikerülni. Nagyon gyerek-centrikus vagyok, saját mellett örökbe fogadni is szeretnék. Orvosnál voltam és van valami betegségem ami miatt nagyon nehezen vagy egyáltalán nem fogok tudni teherbe esni, de nem hiszek az orvosoknak mert sokszor tévednek és már csak azért is próbálkozni fogok. Valamiért úgy érzem, hogy ha sikerülne is terhesség meg ilyenek, születése előtt vagy után elveszteném a gyereket és ez olyan rosszul esik. Igen, tudom, hogy nem ilyeneken kéne gondolkoznom, de most őszintén. Ki az aki nem tervezgette a jövőjét? Csak azért mondom, mert az ilyen kérdéseknél a válaszok 90%-a az, hogy "tanuljál, minek gondolkodsz ilyeneken? babázzál, hülye vagy".

Veletek történt már ilyen? Az is lehet, hogy ez egy rossz megérzés? Vagy csak tudat alatt bemagyarázom magamnak?



2013. ápr. 2. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16/L
2013. ápr. 2. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:

A te korodban nekem is voltak ilyen sötét, kilátástalan elképzeléseim. Most már tudom hogy nem voltak igazak. Próbálj olyan dolgokkal foglalkozni, ami a lelked derűvel tölti el. Ez nem valami vicces film stb- hanem valami kreatív tevékenység, amibe belefeledkezel és egy idő múltán érzed, haladsz benne. Zenélés? Ének? Rajz? Írás? Festés? Drámajáték? keresd meg azt, aminél ráérzel:jó.

És ezt a mesét olvasd el...

[link]

2013. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jó semmiben sem. Rajzolni szeretek (inkább szeretnék) de sose ment túl jól. Amikor hobbit kerestem nem találtam semmit, mert nem értek semmihez sem.
2013. ápr. 2. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy eldöntöd" nem vagy jó semmiben" - és nem az eredmény a lényeg- hanem maga a kreatív tevékenység. 16 évesen minden lehet-ha szorgalmasan gyakorolod magad valamiben, amit szeretsz, pontosabban közben kedvelsz meg. Ha mást nem találsz, írj! Írd le egy füzetbe nap mint nap az eseményeket, az érzéseidet, gondolataidat (A kis ködmönt elolvastad?)
2013. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!