Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itt mindenk...

Miért van az, hogy itt mindenki okosnak hiszi magát, és korlátlanul beszólogat?

Figyelt kérdés
Kérdezek valamit, mondjuk mostanában jellemzően a szerelem/szex kategóriában, ahol tudom, amúgy is sok a hülye, de azt nem, hogy miért. És leoltanak, pedig nem is olyat kérdezek, hogy: lehetek terhes, ha belém élveztek 6x gumi nélkül, de ettem előtte salátát? Nem. Normálisokat. És belém kötnek. Felhúznak. MIÉRT?
2013. ápr. 6. 22:59
 1/4 anonim válasza:

Ez egy ilyen oldal, meg kell szokni. A normális választ akarsz, várni kell rá.


Szerintem egyébként meg azért szólogatnak be, mert azt hiszik hogy viccesek(néhányan tényleg azok :D), és majd egy ember, aki ezt meglátja, ki posztolja majd egy oldalra, és mindenki örül majd neki.


Szerintem ezért, is.

2013. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki itt is az embereket bántja azt szerintem az életben mindenki utálja vagy nem tom :D
2013. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért,mert itt kockázat nélkül mutathatja meg az ember az igazi arcát.Vannak segítőkész,bunkó,rosszindulatú,értelmes,meg mindenféle emberek.Azt a véleményt vedd figyelembe,amit használni tudsz.A többin nem érdemes mérgelődni.
2013. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nem is az, hanem, hogy azt mondják, hogy hülye és bunkó vagyok, pedig nem is ismernek! Ez milyen? Tök normális kérdésre egy ilyet tolnak...
2013. ápr. 6. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!