Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem, eltávolodunk...

Úgy érzem, eltávolodunk egymástól a "barátnőmmel". Régen nagyon jó viszonyunk volt, aztán egyszer csak minden ok nélkül elkezdett hanyagolni. Szerintetek mit tegyek, hogyan reagáljak?

Figyelt kérdés

A lánnyal nagyon jó viszonyunk volt, együtt jártunk bulizni, kerestük egymást, stb. Az utóbbi hónapokban azonban elkezdett beszólogatni, nem válaszolt a hívásaimra, folyton visszamondta a meghívásaimat. Ettől függetlenül beszélünk és néha találkozunk, de ez már nem a régi. Én ezt nem értem, mert én tényleg a lelkem kitettem érte, mindig ott voltam mellette, lapot küldtem neki ünnepekkor, amelyet meg sem köszönt.

Mit gondoltok, mit tegyek? Hagyjam figyelmen kívül és várjak? Ti mit csinálnátok hasonló helyzetben? (Már leírtam neki, mit érzek, de nem törődött vele.)



2012. máj. 6. 14:48
 1/2 anonim válasza:
100%
Már bocsi,de ha mindezt amit leírtál figyelembe se veszi,hagyd.Ne várj rá,mert nem érdemli meg.Tudom nehéz és könnyű mondani,hogy tényleg a barátja voltál meg kitetted érte a szívedet,de nem érdemelte meg.Szertintem építsd le a barái körödből,esetleg üljetek le és beszéljetek róla.Ha erre sem hajlandó,akkot többet ne törődj bele,ő többet tényleg nem a barátnőd.
2012. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire foglalkoztat téged a dolog, és nem tudod csak úgy lesz.rni őt, akkor kérdezd meg konkrétan, hogy mi miatt van ez.
2012. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!