Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért viselkednek velem így?...

Miért viselkednek velem így? Olyan nagy fáradságba kerülne egy köszönöm?

Figyelt kérdés
van a kertszomszédunkban egy csaj aki egy évvel fiatalabb, nemrég ünnepelte a szülinapját. régebben el is bezsélgettünk, aztán valahogy megszakadt, de ha látjuk egymást, szoktunk köszöni egymásnak. bejelöltem még régebben myvipen, (visszaigazolt) és most úgy gondoltam írok neki, felköszöntöm. annyit írtam : "szia, boldog szülinapot:) " nem írt vissza. annyit sem hogy köszi...pedig nézte azóta az adatlapját, tuti olvasta. mégha tojik is rám ennyi nem lett volna olyan nagy fáradság szerintem. ugyanaezt már tapasztaltam volt lány osztálytársaimnál is. pedig én nem nyomulni akarok, nem beszélgetést kezdeményezni csak felköszönteni..
2009. szept. 22. 19:20
 1/7 A kérdező kommentje:
18/f
2009. szept. 22. 19:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem vonnék le ebből semmilyen következtetést. A szülinapi köszöntőre nem szokás feltétlenül válaszolni. Ez csak lehetőség. Ha beszélgetést akarsz vele kezdeni, akkor legyél nyitott a beszélgetésre és érd el nála, hogy ő is az legyen. Egy sima szülinapi jókívánság nem jelzi a szándékodat a beszélgetésre, csak azt, hogy figyelmes voltál vele. Szerintem. (Én ugyan fiú vagyok, de én sem válaszolok minden szülinapi, újévi SMS-re, e-mailre. Ez van.)
2009. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam így nem egyszer. Nem fáradtság lett volna, csak amikor olvastam az üzenetet nem volt időm válaszolni, utána pedig elfelejtettem. másfél hónappal később pedig már fura lett volna azt lereagálni, így teljesen elmaradt.
2009. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lehet hogy az üzenőfalon egyszerre köszönte meg mindenkinek a köszöntéseket,nem pedig külön-külön.
2009. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem, oda sem írt ki semmit...
2009. szept. 22. 20:30
 6/7 anonim válasza:
Lehet, hogy tényleg nem volt ideje, de ilyen esetekben én pl mindig válaszolok, mert ő megtisztelt azzal és vette a fáradságot hogy megköszöntött az a minimum, hogy egy köszönömöt visszaírok és ez nem tart pár percnél tovább sem még ha többnek is ír. Szerintem bunkóság nem válaszolni. Legközelebb ne írj neki,szerintem, de te érzed. Ne érezd magad rosszul, mert nincs rá okod. :)
2009. szept. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
És még annyi, előző vagyok, hogyha valaki személyesen nekem ír, akkor sem írok üzenőfalra, mert az személytelen!!! Ha ő nekem írt akkor én neki írok vissza nem a többieknek. Ennyi!
2009. szept. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!