Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megmenthető még ez a barátság?...

Megmenthető még ez a barátság? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel pár éve lett nagyon szoros a barátságunk. Sokat beszéltünk, találkoztunk. Mindig mellettem volt és bármi volt meghallgatott és segített pár évvel idősebb így érettebben tudott gondolkodni:) Egy éve ő elkezdett dolgozni én még ne fejeztem be a sulit. Azóta egyszer találkoztunk még az elején. Utána én megértettem, hogy sok a munkája stb..azt hittem ez változni fog, de nem. örülök ha kéthetente egyszer beszélünk akkor is csak facebookon. Pár napja rám írt, hogy most van egy kis ideje. Felhívott, beszélgettünk és mondtam, hogy elmehetnénk sétálni valahova vagy valami, de ő rávágta, hogy majd jövő hónapba mert most nagyon sok a munkája és most már ezen a mondaton rágódok napok óta, nem az első ilyen és megint nem lesz a találkából semmi. Én nem akarom, hogy vége legyen a barátságunknak, mert nekem fontos, akárhányszor beszélünk mindig nagyon megértő velem ( nekem is vannak gondok mostanában) meg segít, tanácsot ad, érdeklődik, hogy mi van velem. (persze ezeket énis megteszem) De már közel se olyan, mint régen. Sose voltam féltékeny én nem olyan vagyok, hogy csak az én barátnőm és nem barátkozhat mással, de most már kicsit idegesít ha néha másra tud időt szakítani rám meg nem. És mi lesz ha családja lesz? Én ettől nagyon félek. Mármint nem attól, hogy családja lesz, hanem, hogy mi lesz akkor?! értitek. Ti mit csinálnátok a helyembe? lesz ebből még barátság vagy felejtsem el?
2013. ápr. 13. 23:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!