Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én látom így? (barátkozás)

Csak én látom így? (barátkozás)

Figyelt kérdés

Szerintem a barátságért mindkét félnek tennie kell, nem csak az egyiknek kell koslatni a másik után.Ezt csak azért kérdem mert szeptemberben új suliba kerültem.Mindig oda mentem hozzájuk:le se tojtak.Úgy döntöttem,hogy én nem fogok senki után mászkálni mint egy pincsikutya.Aztán jönnek nekem azzal a szöveggel, hogy miért nem barátkozom velük:eldobom az agyam.Tőlem elvárják, hogy koslassak utánuk, de ők a kisujjukat sem mozdítanák meg hogy tegyenek valamit.Van kivételes eset,mikor foglalkoznak velem,de ez csak akkor van amikor összevesznek a barátnőjükkel/nem jött suliba.Más is így gondolja vagy csak én vagyok a hülye?

13/L



2013. ápr. 14. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól látod. Legyél nyitott, néha kezdeményezz is, de ne koslass.
2013. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ágh Ferenc ***** válasza:
Ezek szerint a fiúk barátsága nem működik feléd, ahogy szeretnéd! Gondolom ettől kevesebbnek érzed magad, mint azok a lányok, akikkel mindig együtt vannak! Hát bizony ez egy örök téma a Te korodban! Tudom, hogy ez most látszólag rajtad nem sokat segít, de rengeteg játékfilm témája ez a helyzet! Gondolom, azért nem csak az a csapat az egyetlen, akikhez Te szeretnél tartozni! Lehet, hogy a maradék társaságban találnál olyat, aki szivesen barátkozna veled, tehát kicsit engedj az igényeidből és lehet, hogy értékesebb emberkéket találsz, mint akik most oda se bagóznak Rád!
2013. ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!