Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tegnap betettem egy Bárány...

Tegnap betettem egy Bárány Attila mixet, őrült hangerőn és azóta nem köszönnek a szomszédok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kerti party volt nálunk délután, előkerült komoly mennyiségű alkohol is.

A lényeg, hogy betettem ezt a mixet, és a Bárány üvöltötte a mixben, hogy sz.....tok le, k. anyátok, mindenki kúrjon meg ma egy csajt stb. Szóval ilyen kemény szövegek 1,5 órán keresztül.

Mit tegyek?


2013. ápr. 15. 17:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia !


Ez elég nagy balgaság volt részedről, keresd meg őket és kérj tőlük bocsánatot .

2013. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont azok erőltetik ilyen szinten másokra az ízlésüket, akiké a legszarabb? Vajon miért mindenhonnan csak a tuc-tuc-szart lehet hallani? Ugyanolyan suttyó vagy, mint a többi pontagyú, én a szomszédaid helyében egyáltalán nem várnám a bocsánatkérésedet. Ha azt akarod, hogy megint köszönjenek, akkor viselkedj normálisan, hogy lehessen melletted élni.
2013. ápr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%
Az én szomszédaim is nagy party hardok, de azok legalább jó zenéket tolnak, pl. Franz Ferdinand, Rage Against The Machine, Beastie Boys...stb. Én egyszer még bulizni is átmentem így hozzájuk, de ha Bárányt nyomnának házibulin, hát én se köszönnék nekik többet az életben, az tuti :D
2013. ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérj tőlük bocsánatot és mond azt is, hogy bunkó voltál, de most már bánod.

És: ne fogd másokra, ezért te vagy a hibás.

2013. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!